В закладі
З 07:00 до 23:00
Меню:
Інформація про заклад
Ресторан SHEF – місце, де смак, затишок та незабутні моменти зустрічаються!

SHEF - це місце, де кожен відвідувач знаходить своє задоволення. Затишна тераса, стильні зали та банкетний зал створюють ідеальну атмосферу для незабутніх моментів. З вишуканою кухнею, обширним меню та розмаїттям послуг, ресторан SHEF готовий зустріти будь-який захід - від невеликих банкетів та днів народжень до романтичних вечірок та весіль.

SHEF запрошує Вас насолодитися чарівною атмосферою нашої затишної тераси. Вона створена для того, щоб ви могли насолодитися свіжим повітрям та приємно провести час з родиною та друзями. Незалежно від того, чи це романтичний вечір вдвох, дружні зустрічі чи сімейне свято - ми створимо незабутню атмосферу для вас.

З нетерпінням чекаємо кожного з Вас та віримо у безперечну перемогу нашої країни❤️‍🩹

🇺🇦ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА 🇺🇦

Немає доступного часу.
СНІДАНКИ
ЯЙЦЕ ПАШОТ З ЛОСОСЕМ
375 UAH
з авокадо та голандським соусом
265г
ШЕФ РЕКОМЕНДУЄ
ЯЙЦЕ ПАШОТ З ЛОСОСЕМ
ТАРТІН З ЛОСОСЕМ ТА ГУАКАМОЛЕ
285 UAH
Тост, лосось с/ с, гуакамоле, крем-сир, яйце перепелине, огірок та конжут
280г
ТАРТІН З ЛОСОСЕМ ТА ГУАКАМОЛЕ
ТАРТІН ЗІ СКРЕМБЛЕМ ТА ГУАКАМОЛЕ
245 UAH
Тост, скрембл, бекон смажений та гуакамоле
270г
ТАРТІН ЗІ СКРЕМБЛЕМ ТА ГУАКАМОЛЕ
ЯЄЧНЯ З КОВБАСКАМИ
295 UAH
та квасолею в томатному соусі та томатами чері, смаженою спаржевою квасолею, броколі та гірчицею
380г
ШЕФ РЕКОМЕНДУЄ
ОМЛЕТ З ЛОСОСЕМ
CИРНИКИ
245 UAH
Сирники з родзинками, з ягідним джемом та сметаною
250г
500 UAH
Шведська лінія щодня з 8:00 до 10:00
БЕЗЛІМІТНИЙ СНІДАНОК
Інформація про заклад
Ресторан SHEF – місце, де смак, затишок та незабутні моменти зустрічаються!

🇺🇦ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА 🇺🇦

Контактні дані