Ресторан Наша Дача

+38 050 108 5870
Середній чек:
$$$$
Опис
«Наша Дача» - це ресторан на території заміської садиби, яка розмістилася в десяти хвилинах їзди від центру Харкова, на вулиці Батумській. Затишний інтер'єр ресторану оформлений у стилі дворянської садиби й доповнений яскравими фарбами, великою кількістю картин на стінах і масивними люстрами. Меню містить популярну європейську, автентичну українську та класичну італійську кухні. Усі страви готують з натуральних фермерських продуктів. Також при закладі працює бакалійна крамниця, де відвідувачі ...

Також при закладі працює бакалійна крамниця, де відвідувачі можуть придбати заготівки місцевих фермерів, банки з домашнім варенням і тайговим медом, різноманітні рослинні олії й сухофрукти, шоколадні цукерки ручної роботи.

Барна карта ресторану містить широкий асортимент міцного алкоголю, фірмові авторські коктейлі, а також вина Італії, Франції, Іспанії, Новій Зеландії, Австралії, Грузії, Португалії, Чилі.

4.7
Открыто пн-ср 10:00-22:00, чт 11:00-22:00, пт-вс 10:00-22:00
Середній чек: $$$$
Меню
Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!