Головна / Кращі ресторани в місті Києві

пн-вс 12:00-23:00
Київ, вул. Мечникова 9 Кловська
4.7
Одеса-мама
Київ, вул. Князів Острозьких, 8 (вул. Московська 8)
пн-вс 10:00-23:00
Київ, вул. Князів Острозьких, 8 (вул. Московська 8)
Nebos
Київ, вул. Мала Житомирська 3 Майдан Незалежності
Nebos
пн-вс 11:00-19:00
Київ, вул. Мала Житомирська 3 Майдан Незалежності
Середній чек: $$$$

Запорука гарного вечора – це правильно вибраний ресторан. Гід по популярних закладах Києва Tomato.ua допоможе вам знайти найбільш зручний для вас ресторан, з урахуванням всіх переваг, для зустрічі з друзями, урочистого бенкету, ділової вечері або іншої будь-якої події в нашому каталозі.

Поради для вибору ресторану

Основний фактор, який потрібно враховувати, обираючи ресторан в Києві, – привід, за яким ви вирішили відвідати заклад. Якщо це романтична вечеря, то особливу увагу слід звернути на атмосферу закладу і меню, якщо вечірка з друзями, день народження або корпоративна зустріч – необхідно врахувати бюджет і вартість страв меню, для весільних урочистостей краще вибирати зали побільше, де можна буде і в ігри пограти, і потанцювати.

Ще один важливий фактор – репутація ресторану. Щоб не помилитися з вибором, краще відвідувати заклади, про які є безліч позитивних відгуків, і які зарекомендували себе гарним сервісом, смачною кухнею і приємною атмосферою.

Якщо ж ви готуєтеся до бізнес-зустрічі або вечері з партнерами, краще віддати перевагу елітному ресторану в стриманому стилі, де тихо, спокійно, сервіс на вищому рівні, а шеф-кухар славиться своїми фірмовими стравами.

Кращий ресторанний гід

Знайомство з найпопулярнішими ресторанами Києва на нашому сайті й в додатку починається з величезного списку, який налаштовується через фільтр шукача. Ви можете самостійно вибрати, в якому районі вас цікавлять ресторани, познайомитися з інтер'єром на фотографіях, переглянути меню і ціни, почитати реальні відгуки.

У кожного ресторану в нашому додатку є оцінка і детальна характеристика, де ви знайдете не тільки фотографії, але й розміщення закладу на карті, контактні дані, номери телефонів, умови бронювання, прайс-лист, список розваг і додаткових послуг.

Щоб знайти найбільш зручний для вас заклад, необхідно виконати кілька простих функцій:

• пройти авторизацію на сайті
  • налаштувати фільтр пошуку
  • обрати потрібний ресторан
  • забронювати / поставити оцінку / написати відгук / зберегти в закладках

Сайт Tomato.ua дозволяє в лічені хвилини знайти величезну базу ресторанів, кафе, барів і пабів в Києві й будь-якому іншому місті України, познайомитися з кухнею ресторану, стравами, цінами, розрахувати свій бюджет і організувати незабутній вечір в приголомшливій атмосфері з близькими людьми.

О команде Tomato

Ми - це невелика команда ентузіастів з України. Ми поставили перед собою місію: зробити так, щоб де б в Україні ви не знаходилися, ви завжди могли смачно поїсти.

Як ми це робимо? Для початку, ми зібрали приголомшливу команду професіоналів - фахівців з дизайну, програмування, маркетингу, копірайтерів, а за сумісництвом - любителів гарної їжі. З їх допомогою ми створили Томато.

Томато допомагає своїм користувачам знайти цікаві місця неподалік. Наша команда регулярно зв'язується з ресторанами - таким чином ми забезпечуємо актуальність інформації. Друга частина нашої команди - це самі користувачі, які діляться своїми враженнями і допомагають один одному у виборі кращих місць.

Ми працюємо і з ресторанами. Для них ми надаємо зручні інструменти для редагування інформації про себе - в результаті відвідувачі отримають максимум інформації, а ресторан зможе зосередитися на тому, чим він любить займатися більше всього - смачній їжі.

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!