Наприкінці грудня одночасно з початком гірськолижного сезону у комплексі Протасів Яр відкрилася БУХТА winter station – яскрава зимова локація з фудкортом. Tomato.ua розповість детальніше.

Локація працює у форматі apres-ski. У рамках цього формату відвідувачі спершу весело проводять час, катаючись на сноуборді або лижах.

А потім – можуть насолодитися різноманітними стравами й зігріваючими напоями та потанцювати під сети діджея.

На території комплексу працюють корти з популярною вуличною їжею у форматі «take&go», кафе та бари з напоями.

Юрій Ткач, директор Протасового Яру, відзначив, що БУХТА winter station надасть комплексу особливої амтосфери, характерної для проєктів TUGASHEV Hitmakers Team:

«Наш комплекс працює над підвищенням рівня сервісу та комфорту гостей. Активний зимовий відпочинок потребує достатньої перерви та місця, де можна зігрітися гарячим напоєм, підкріпити свої сили смачною їжею та відчути атмосферу свята під гарну музику. Тому ми давно хотіли, щоб на «Протасі» з’явився сучасний формат Apres Ski – і ним стала БУХТА Winter Station. Я впевнений, що наші гості оцінять оновлений фудкорт у цьому світовому форматі, який стане прикрасою не лише для нас, а й міста загалом».

БУХТА winter station працює з 25 грудня кожного дня з 11:00. Вхід безкоштовний, відпочити на території комплексу можуть усі бажаючі. Купувати SkiPass для відвідування Протасового Яру не обов’язково.

Заведения на Подоле: кафе и рестораны, которые стоит посетить

Читати статті про Куди піти у Києві