Tomato.ua продовжує розповідати про найбільш популярні ресторани Луцька. Це ті заклади, що ви шукали та знаходили на нашій платформі протягом минулого, 2017-го року. Перша п’ятірка закладів вже оприлюднена, справа за другою. До неї увійшли різні заклади. Ось і вони.

Найбільш популярні ресторани Луцька: друга п’ятірка

Шосте місце: Карабас-Барабас

Пивний ресторан Карабас-Барабас розташувався на Театральній площі та на шостій сходинці нашого рейтингу. Тут є власна відкрита міні-броварня, в якій виробляють два сорти фірмового нефільтрованого пива. На відкритій гриль-кухні готують українські та східні страви, також у закладі є дві бенкетні зали. Орієнтуються тут, звісно, на закуски під пиво: свинячі вушка, курячі крильця, чебуреки, журек по-старопольски в хлібі, ковбаски-гриль, гарячі сковорідки.

Сьоме місце: Тотем

Сьому позицію посів ресторан Тотем, який є популярним місцем для проведення бенкетів у Луцьку, на проспекті Відродження. Сучасний інтер’єр витриманий у пісочно-бежевій палітрі та доповнений колонами, ліпниною і фресками. У меню представлені традиційні позиції української та європейської кулінарій.

Восьме місце: Козача Левада

Козача Левада — це кафе-піцерія опинилося на восьмому місці. Тут панує справжній козачий колорит. У барі на першому поверсі пригощають свіжим розливним пивом і оригінальними закусками. У будні подають комплексні бізнес-ланчі, щовечора грає жива музика. В інтер’єрі — різьблення по дереву, цегляне мурування, картини із зображенням козацьких подвигів, у меню — українські та європейцькі страви.

Дев’яте місце: Базилік

Дев’ятим у нашому рейтингу став луцький ресторан Базилік, який зустрічає гостей сучасним та затишним інтер’єром, оздобленим натуральним деревом. Тут пригощають європейськими, італійськими та японськими стравами. Фірмову тонку піцу треба обов’язково спробувати. Суші готують на відкритій кухні. Для маленьких гостей працює ігрова кімната.

Десяте місце: Кульбаба

А закінчує наш перелік Кульбаба — це сімейний заклад у центрі Луцька. Окрім того, що тут діє спеціальне дитяче меню, в ресторані працює дитяча кімната, постійно проводяться заходи для маленьких гостей. Тут пригощають українськими та європейськими стравами зі свіжих натуральних продуктів і солодощами власного виробництва, а ще — навіть натуральними зеленими коктейлями.

І ще…

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці, щоб отримувати новини про їжу, ресторани та розіграши вчасно.