Куди піти у Києві

Tomato.ua зібрав найбільш цікаві та смачні пропозиції цих вихідних. Куди піти у Києві в останній вікенд січня? Відповіді шукайте в нашій добірці. Розкажемо про Вино і здоров’я, Whisky Corner, Сито-П’яно, Très Français, Suluguni.

Куди піти у Києві 29 – 31 січня

П’ятниця, 29 января

У п’ятницю завітайте у ресторан Вино і здоров’я. Тут о 18:00 почнеться гастро вечеря з винною дегустацією. Під музичний супровід від учасниці шоу «Голос країни” ви спробуєте шість іспанських вин, кожне з яких коштує від 1000 грн. Та вишукану вечерю з трьох закусок, салату і основної страви. Вартість участі: 1390 грн.

А о 19:00 ідіть у ресторан Whisky Corner святкувати День Шотландії та день народження Роберта Бернса – шотландського фольклориста й автора численних віршів і поем. Святкування буде проходити у вигляді урочистої вечері. У меню вечора: тартар з риби з кремом з пармезану; яйця по-шотландськи з соусом “Чедер”, каллен-скінк, хагіс з соусом з віскі, та, звичайно, великий святковий пудинг з вогником. Вечерю приготує шеф-кухар Іван Булавін, а шеф-сомельє Олег Козловський подбає про ідеальний віскі-супровід до кожної страви. Вартість вечері: 1 800 грн.

Субота, 30 січня

У суботу о 12:00 ресторан Сито-П’яно запрошує маленьких гурманів на майстер-клас з приготування чизкейка з полуничним кюлі. Шеф-кухар ресторану розкаже і допоможе малюкам створити їх солодкий та корисний шедевр. Вартість: 250 грн.

Неділя, 31 січня

У неділю об 11:30 ресторан Très Français влаштовує кулінарний майстер-клас, який проведуть бренд-шеф закладу та кулінарний експерт Матьє Арден. Будемо навчатися готувати качине філе з соусом із зеленого перцю та коньяку та картоплею по-домашньому. А на десерт – зимовий ванільний пудинг з «Crème anglaise» та сухофруктами з ромом. Вартість участі: 565 грн.

Для маленьких гостей ресторан Suluguni о 17:00 влаштовує кулінарний майстер-клас. Під керівництвом шеф-кухаря Дімітрія Болквадзе юні кулінари приготують солодкий хачапурі з бананом та шоколадом. Після майстер-класу діти у творчій майстерні зроблять своїми руками слайм. Вартість: 200 грн

Ви вже вирішили, куди піти в Києві на цьому тижні?

І ще..

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб дізнаватись усі подробиці про наші розіграші, світ їжі та ресторани вчасно.

Краща азіатська локшина у Києві: де замовити?

Читати статті про Куди піти у вихідні у Києві

Читати статті про Куди піти у Києві