Головна / Каталог закладів у місті Київ / Кав'ярня МоЯ Книжкова Полиця

Театральна, Золоті ворота
Середній чек:
$$$$
Опис
«МоЯ Книжкова Полиця» – це кав'ярня нового формату на Пушкінській, яка поєднує в собі книжковий магазин і маленьке затишне кафе. Відвідувачам представлена література понад 40 різних видавництв для дітей і дорослих, написана українською мовою. Гості можуть почитати та купити вподобані книги. Крім того, у «My Bookshelf» можна насолодитися кавою, кавовими коктейлями, різними сортами чаю та солодкою випічкою. Інтер'єр закладу виконаний у мінімалістичному стилі, де основний акцент зроблено на безл...

Гості можуть почитати та купити вподобані книги.

Інтер'єр закладу виконаний у мінімалістичному стилі, де основний акцент зроблено на безлічі стелажів і полиць з книгами, журналами та навчальною літературою.

Особливості
Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!