Запоріжжя / Каталог закладів у місті Запоріжжя / Ресторан Козацьке подвір'я ПРАЦЮЄ В ЛІТНІЙ ПЕРІОД

Ресторан Козацьке подвір'я ПРАЦЮЄ В ЛІТНІЙ ПЕРІОД

+38 067 614 0614
Середній чек:
$$$$
Опис
У самому центрі острова Хортиця гостей зустрічає ресторан просто неба «Козацьке подвір'я». Заклад розрахований на 140 відвідувачів і має в своєму розпорядженні простору літню терасу з мальовничим виглядом на історичний центр Запоріжжя. Колоритний інтер'єр ресторану відтворює атмосферу перебування в справжній корчмі з етнічними елементами декору і масивними меблями з натурального дерева. Тут гості можуть покуштувати традиційних українських страв, приготованих за старовинними козацькими рецептам...

Тут гості можуть покуштувати традиційних українських страв, приготованих за старовинними козацькими рецептами.

Меню містить кілька видів борщу та козацьку юшку, салати, холодні й гарячі закуски, деруни, вареники, пампушки, голубці, сало, основні страви з м'яса й риби, які готують на відкритому вогні, м'ясні делікатеси, приготовані по-домашньому в тандирі або на грилі.

Часто тут проходять бенкети й грають живу музику, проводять розважальні фольклорні програми.

Меню
Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!