Tomato.ua поспілкувався з Наталi Артемчук і Натою Литвиновою – власницями компанії Ariar Catering, яка надає послуги виїзного обслуговування харчуванням офіційних міжнародних, державних, комерційних благодійних заходів. Ми дізналися про найбільшу цінність компанії та секрети успіху, які допомагають забезпечити райдер для Imagine Dragons і протриматися в період карантину, а також про те, як розвивають гастрономічний смак у дітей та як французьке сонце врятувало івент міжнародного значення.

Як усе починалося?

Усе почалося 8 років тому. Був маленький штат, який складався буквально з 5 осіб, ми все робили самі. Періодично було важко, але дуже цікаво.

З часом компанія Ariar Catering росла. Ми стали багатофункціональними – зараз займаємося не лише заходами. А й доставкою, виготовленням кондитерських виробів і харчування у мережі установ сучасної освіти А+. У нашій команді зараз 100 співробітників.

За ці 8 років ми ніколи не зупинялися. Для нас кожен новий проект – це розвиток, перспектива, новий виклик, нова сходинка.

Чому саме кейтеринг? Чи мали ви відношення до гастрономічної сфери до створення компанії?

Ми працювали в ресторанній сфері протягом багатьох років. Займалися різноманітними івентами, виїзними заходами, починаючи з 2000 року. Ми знаємо все зсередини, знаємо, як усе влаштовано. Ти стаєш частиною цього, готуєшся до заходу тиждень, місяць, 3 місяці. Після завершення етапу підготовки та після закінчення події виникає позитивний ефект.

Ми готові зробити свято будь-якого формату особливим. І однією лише їжею це не закінчується.

Яка специфіка сервісу Ariar?

Ariar Catering обслуговує як камерні, так і масштабні заходи від 2 до 5000 осіб. У їх числі – банкети, дні народження, весілля, корпоративи, відкриття бутиків і магазинів, аукціони, відкриття ЖК і багато іншого.

Найбільш нестандартні заходи, які ми обслуговували, – парубочі та дівич-вечори на яхтах, зустріч на останньому поверсі щойно побудованого бізнес-центру, освідчення на березі Київського моря з романтичною вечерею та польотом на гелікоптері. На сьогодні нашим максимумом був family day для компанії – на захід було запрошено 5000 осіб.

Ariar – універсальний кейтеринг з індивідуальним підходом. Працюємо в Києві, за містом, в інших містах і країнах.

У вас є досвід роботи з міжнародними проектами. З якими саме?

Щорічно ми обслуговуємо національну премію СІЛЬ. Один із наймасштабніших проектів – Eurovision 2017. Це був цілий 57-денний марафон з приготування страв різних кухонь для 400 гостей країни. За плечима команди також робота на міжнародному 56 конгресі WBC, забезпечення райдеру для зірок світового масштабу: Imagine Dragons, 21 pilots, Lindemann та інших.

У Ariar Catering різні напрямки. Вони багато з чим пов’язані. Але основне – це їжа.

Як вам вдається втілювати такі різнопланові івенти?

Чудово, коли у клієнта є свій погляд на івент. Під час зустрічі ми влаштовуємо мозковий штурм, розвиваємо ідею клієнта, придумуємо щось нове. Наша команда допомагає втілити практично будь-яку ідею.

Специфіка страв для масштабного івенту та для подачі у навчальних закладах А+ для наймолодших суттєво відрізняється, як вдається забезпечити такі різні напрямки? Працюєте з підрядниками?

У нас власна кухня, всі страви ми готуємо самостійно, тому впевнені у їх високій якості. Це навіть 5 кухонь – 4 дитячі кухні та одна – кейтеринг.

У нас є бренд-шеф. І 3 вузькопрофільні шеф-кухарі різних підрозділів: шеф кейтерінгу, шеф-кондитер, шеф дитячого харчування.

Ми забезпечуємо харчування для садочків, молодшої та старшої школи. Привчаємо діток до збалансованого та корисного харчування. У нас є сучасне високотехнологічне обладнання, яке дозволяє швидко та корисно готувати їжу і так само швидко її подавати.

Щотижня ми знайомимо дітей з кухнями світу. Це розвиває гастрономічний смак, культуру, виховання.

Кейтеринг – це перш за все про турботу, як вдається врахувати тисячі деталей?

У нас є певний алгоритм – як інструкція до роботи. Кожен у команді на своєму місці робить так, щоб було все ідеально.

Швидке прийняття рішень – це про нас. Якщо виникає якесь питання, наші менеджери з досвідом швидко на нього реагують. У 2021 році це полегшується завдяки діджиталізації.

Які особливості меню?

Через велику кількість різних заходів постійно з’являються нові страви. Меню ми постійно оновлюємо, доповнюємо, додаємо новинки, сезонні пропозиції.

На нашому сайті ви знайдете меню доставки Аріар делівері. Всю продукцію ми доставляємо у зручних боксах. Закуски відразу можна сервірувати на стіл вдома та в офісі, на пікніку, на дачі.

Якими цікавими новинками тішите клієнтів, чим їх дивуєте?

Нещодавно у нас з’явилися тематичні пропозиції: китайське, іспанське, середземноморське паті, bbq. Це адаптовані цікаві меню з елементами сервірування та обслуговуванням удома.

Це унікальна пропозиція, яка дозволяє замовити комплекс на вечірку з друзями чи на сімейний вечір. Ми позбавляємо вас будь-яких турбот. Вам потрібно лише вибрати костюми та їхати на вечірку з хорошим настроєм.

Також зараз ми розробляємо pool party – вечірку біля басейну.

Можливо, були якісь епік-фейли чи курйозні ситуації під час організації заходів?

Одного разу ми працювали у Франції. У надважливий день, коли мало відбутися свято, нам повідомили, що раз на 4-5 років у цей час трапляється сильна буря та дощ. Як у кліпі Guns N ‘Roses «November Rain». Так сталося, що це був саме цей день. Сильний вітер, дощ – декорації та сервіровку знесло, весь посуд і текстиль був мокрим.

Але потім вийшло сонце. І ми все виправили. Головне – дуже швидко діяти всією командою і врятувати ситуацію, наскільки це можливо.

Якщо виникають конфліктні ситуації з клієнтом, як ви їх вирішуєте?

Ми намагаємося виключити всі можливі конфлікти під час розмови. Максимально обговорюємо всі деталі, знаємо, які питання поставити, щоб уникнути непорозумінь, складнощів.

Як вплинув карантин на Ariar? Які уроки винесли завдяки карантину?

Карантин показав нам, що людям потрібно детальніше розповісти, чим ми займаємося. Якщо протягом 7 років реклама нам була не потрібна, то останній рік показав, що потрібно діяти по-новому.

Якби ми знали, що буде локдаун, то, можливо, б раніше почали займатися інтернет-магазином і доставкою. Раніше заявили би про себе більшій кількості людей. Але, в будь-якому разі, карантин – це не кінець світу.

Які ваші прогнози на майбутнє, враховуючи ситуацію з COVID-19?

Якщо взимку все було взагалі сумно, то в лютому з’явилося світло в кінці тунелю. Ми сподівалися, що розтане сніг, прийде весна, і все повернеться на свої місця. І, дійсно, зараз все потихеньку відроджується.

Карантин дав нам зрозуміти: головне – протриматися. Найбільша цінність для нас – це колектив.

Особливість Ariar – це дуже дружна команда, яка йде разом в одному напрямку. Ми так довго шукали людей, навчали їх, працювали з ними. Шалено шкода когось втрачати.

Добре, що вийшло так, що ми вчасно зорієнтувалися.

Які плани на майбутнє?

Ми плануємо розвивати усі діючі напрямки, а також брати участь у фестивалях влітку, більше виходити до людей, щоб надати їм можливість скуштувати новинки, насолодитися святом життя.

Чому клієнту варто вибрати саме Ariar?

Ми любимо те, що ми робимо, це наш спосіб життя. Завдяки цьому ми гарантуємо якість, надійність, пунктуальність і гарний настрій. Ariar – це високий рівень професіоналізму, довіра та увага до деталей.

Якби ви повернулися на 8 років у минуле, що б ви собі сказали?

Не озирайся, йди впевнено та роби те, що любиш. Не бійся та більше посміхайся!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб дізнаватись всі подробиці про наші розіграші, світ їжі та ресторани вчасно!

Кейтеринг у Києві: ТОП-5 сервісів

Читати статті про General