Харків / Каталог закладів у місті Харків / Ресторан Dali&Gala Tapas Bar (Далі енд Гала Тапас Бар)
Заклад зачинено…
Заклад, який ви шукали на жаль закрито. Але у нас ще багато цікавого.

Ресторан Dali&Gala Tapas Bar (Далі енд Гала Тапас Бар)

Dali&Gala Tapas Bar
?
?
Все фотографии
Ресторан Dali&Gala Tapas Bar (Далі енд Гала Тапас Бар)
+38 095 721 8353
Кухня:  Європейська
Опис
У центральній частині Харкова, на вулиці Сумській, розмістився ресторан «Dali & Gala Tapas Bar». Заклад названий на честь всесвітньо відомого художника Сальвадора Далі, який співпрацював з французькими шеф-кухарями та написав кулінарну книгу «Les Diners de Gala». Гості ресторану можу покуштувати кілька страв з книги Далі, а також обрати різні популярні іспанські страви, представлені в меню. Основний акцент зроблено на асортименті традиційних іспанських закусок тапас з різними начинками. ...

Серед фірмових страв ресторану відзначають:

• іспанську паелью з морепродуктами,
  • креветки «Піль-піль»,
  • гаспачо,
  • салат «Цезар».
Барну карту ресторану складають усякі марки європейських вин, асортимент сангрії та міцного алкоголю, а також коктейлі й кавомікси.

Гості можуть покурити ароматний кальян.

Заклад працює в теплу пору року.

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!