Кафе Ципа моя

Кухня:  Українська
Середній чек:
$$$$
Опис
Недалеко від станції метро «Університет» на Бульварно-Кудрявській вулиці в Шевченківському районі Києва розмістилося кафе здорового харчування «Ципа моя». Основу меню складають популярні страви, які готують за рецептами різних країн світу з локальних продуктів, зберігаючи при цьому традиції домашньої української кухні. Крім цього, є меню зі стравами для вегетаріанців. Акцент зроблено на супах. У кафе готують бульйон, гороховий суп, гуляш, крем-суп з цвітної капусти з горгондзолою. Також гості...

Крім цього, є меню зі стравами для вегетаріанців. Акцент зроблено на супах.

У кафе готують бульйон, гороховий суп, гуляш, крем-суп з цвітної капусти з горгондзолою. Також гості можуть замовити курячі мітболи, фалафель, кошик з цвітною капустою, сендвічі, фреш-роли з куркою, з яловичиною і з індичкою, десерти.

До фірмових страв закладу відносяться:

• гороховий суп з копченою куркою і хрустким беконом,
  • вершкове пюре,
  • трикутниковий сендвіч з індичкою,
  • фреш-рол з куркою, ананасом і сирною заправою,
  • рол з хумусом, кіноа і свіжими овочами,
  • шоколадне печиво.
У карті напоїв кафе можна знайти каву, кавомікси, а також домашні чаї.

Отзывы

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!