Бровари / Каталог закладів у місті Бровари / Паб Бровар-Хоф (Бровар Хоф)

Паб Бровар-Хоф (Бровар Хоф)

Бровар-Хоф
?
Бровари, вул. Київська 314
?
Все фотографии
Паб Бровар-Хоф (Бровар Хоф)
Бровари, вул. Київська 314
Бровари, вул. Київська 314
+38 044 200 1445
Кухня:  Європейська
Середній чек: 
$$$$
Бровар-Хоф
Бровар-Хоф
Бровар-Хоф
Опис
Пивний паб з власною міні-пивоварнею «Brovar-Khof» вважається частиною торгово-розважального центру «Термінал», який стоїть у Броварах, на вулиці Київській. Двоповерховий заклад має у своєму розпорядженні просторий основний зал з місткістю 140 місць, а також зал для 90 відвідувачів на другому рівні. Також до послуг гостей спорт-бар, п'ять більярдних столів і літній майданчик. Затишний інтер'єр паба виконаний у теплих пісочних відтінках з оздобою з натурального дерева. Меню пропонує гостям широ...

Пивний паб з власною міні-пивоварнею «Brovar-Khof» вважається частиною торгово-розважального центру «Термінал», який стоїть у Броварах, на вулиці Київській.

Двоповерховий заклад має у своєму розпорядженні просторий основний зал з місткістю 140 місць, а також зал для 90 відвідувачів на другому рівні. Також до послуг гостей спорт-бар, п'ять більярдних столів і літній майданчик. Затишний інтер'єр паба виконаний у теплих пісочних відтінках з оздобою з натурального дерева.

Меню пропонує гостям широкий асортимент популярних страв європейської та кавказької кухонь.

Акцент зроблено на м'ясних стравах, приготованих на мангалі, на стейках і на певних снеках, хачапурі, асорті німецьких ковбасок.

Особливістю барної карти вважаються асортимент фірмового пива, звареного у власній броварні.

Гості можуть замовити пиво «Brovar-Khof» світле, пшеничне, бурштинове, баварське напівтемне і темне.

Меню
Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!