Головна / Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Ця програма збирає певні персональні дані про своїх користувачів.

Контролер Даних і Власник
Артіс USA Inc. - 2900 Meade Ave Ste 5 – Las Vegas, NV 89102 – USA
[email protected]

Види Даних, Що Збираються
Серед типів персональних даних, зібраних цим додатком, самим або через треті сторони, є: адреса електронної пошти, куки, дані про використання, пароль, ім'я, прізвище, дата народження, стать, номер телефону.
Інші персональні дані що збираються можуть бути описані в інших розділах даної Політики Конфіденційності або окремим пояснювальним текстом, контекстуально зі збором даних.
Особисті дані можуть бути вільно надані Користувачем або збиратися автоматично при використанні цього додатка.
Будь-яке використання куки - або інших інструментів відстеження - за допомогою цього додатка або власниками сервісів третіх осіб, які використовуються цим додатком, якщо не вказано інше, служить для ідентифікації користувачів і запам'ятовування їх переваг, з єдиною метою надання необхідних послуг Користувачеві.
Нездатність або небажання надати певні особисті дані можуть унеможливити надання своїх послуг для цим додатком.
Користувачі несуть відповідальність за будь-які персональні дані третіх осіб, отримані, опубліковані або розміщені за допомогою цього додатка і підтверджують, що у них є згода третіх осіб на надання даних Власнику.

Спосіб і Місце Обробки Даних

Спосіб Обробки
Контролер Даних обробляє дані користувачів в належному порядку і повинен вживати належних заходів безпеки для запобігання несанкціонованого доступу, розкриття, модифікації або несанкціонованого знищення даних.
Обробка даних здійснюється за допомогою комп'ютерів і / або ІТ-інструментів, слідуючи організаційним процедурам і режимам, суворо пов'язаних із зазначеними цілями. Крім Контролера Даних, в деяких випадках дані можуть бути доступні для певних типів осіб, відповідальних і пов'язаних з роботою програми та сайту (адміністрування, продажу, маркетинг, юридичні послуги, системне адміністрування) або зовнішніх сторін (наприклад, незалежні постачальники технічних послуг, оператори пошти , хостинг-провайдери, ІТ-компанії, комунікаційні агентства) призначеним в разі необхідності в якості обробників даних Власником. Оновлений список цих сторін може бути отриманий від Контролера Даних в будь-який час.

Місце
Дані обробляються в операційних офісах контролера даних і в будь-яких інших місцях, де розташовані боку, беруть участь в обробці. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з Контролером Даних.

Час Зберігання
Дані зберігаються протягом часу, необхідного для надання послуги, запитаної користувачем, або необхідного відповідно до цілей, які викладені в даному документі. Користувач завжди може зажадати, щоб Контролер Даних призупинило використання даних або видалив дані.

Використання Зібраних Даних
The Personal Data used for each purpose is outlined in the specific sections of this document.
Дані, що стосуються Користувача, збираються, щоб дозволити Власнику надавати свої послуги, а також для наступних цілей: зв'язок з Користувачем, взаємодія з зовнішніми соціальними мережами і платформами, аналітика, реєстрація та аутентифікація, доступ до рахунків інших постачальників послуг, обробка платежів, моніторинг інфраструктури , оптимізація та розподіл трафіку, взаємодія з живими чат платформами, ремаркетинг і поведінковий таргетинг, управління контактами і відправкою повідомлень, відображення контенту з зовнішніх платформ, теплові карти, взаємодія з підтримкою і зворотним зв'язком платформ, управління базами даних користувачів і управління підтримкою і контактними запитами .
Особисті дані, які використовуються для кожної цілі, вказані у відповідних розділах цього документа.

Дозволи Facebook, Що Запитуються Додатком
Ця програма може попросити деякі дозволи Facebook, що дозволяють їй виконувати дії з аккаунтом Facebook користувача і отримувати інформацію, в тому числі персональнi данi, від нього.
Для отримання більш докладної інформації про дозволи, зверніться до Facebook permissions documentation та Facebook privacy policy.


Запрошуються наступні дозволи:

Основна Iнформація
За замовчуванням, це включає в себе деякі призначені для користувача дані, такі як ідентифікатор, назва, фото, стать і локалізація. Певні контакти Користувача, наприклад, друзі, також доступні. Якщо користувач надав велику частину своїх даних в загальне користування, буде доступна детальніша інформація.

Електронна Адреса
Надає доступ до основної адреси електронної пошти Користувача.

День Народження
Забезпечує доступ для читання інформації про день народження користувача.

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!