Бровари / Каталог закладів у місті Бровари / Кафе Dolce Italia (Дольче Італія)

Кафе Dolce Italia (Дольче Італія)

Dolce Italia
?
Бровари, вул. Київська 316
?
Все фотографии
Кафе Dolce Italia (Дольче Італія)
Бровари, вул. Київська 316
Бровари, вул. Київська 316
+38 067 464 3563
Середній чек: 
$$$$
Dolce Italia
Dolce Italia
Dolce Italia
Опис
«Dolce Italia» - це мережа кафе, одне з яких зустрічає своїх гостей у Броварах, на території торгово-розважального центру «Термінал». У меню представлено асортимент домашнього італійського морозива, яке готують за фірмовим рецептом. Крім цього, гостям подають сорбети - морозиво на фруктовій основі й різні види десертів. У «Dolce Italia» можна замовити бананове, вершкове, кавове, шоколадне, лимонне, мангове, йогуртовое, м'ятне, динне, фісташкове, карамельне морозиво, морозиво зі смаком солоної...

«Dolce Italia» - це мережа кафе, одне з яких зустрічає своїх гостей у Броварах, на території торгово-розважального центру «Термінал».

У меню представлено асортимент домашнього італійського морозива, яке готують за фірмовим рецептом.

Крім цього, гостям подають сорбети - морозиво на фруктовій основі й різні види десертів.

У «Dolce Italia» можна замовити бананове, вершкове, кавове, шоколадне, лимонне, мангове, йогуртовое, м'ятне, динне, фісташкове, карамельне морозиво, морозиво зі смаком солоної карамелі, лісового або волоського горіха, страчатели й тирамісу.

Крім цього, у меню представлено всякі сорбети з ківі, полуницею, лимоном, лісовими ягодами, ананасом, вишнею, а також італійський десерт «Тирамісу».

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!