Кафе У лісі

У лісі
2
Бровари, вул. Драгоманова 2
2
COVID19 - SAFE Ресторан приймає заходи безпеки  
Все фотографии
Кафе У лісі
Бровари, вул. Драгоманова 2
Бровари, вул. Драгоманова 2
+38 067 303 5508
Середній чек: 
$$$$
COVID19 - SAFE Ресторан приймає заходи безпеки  
Опис
Готельно-ресторанний комплекс «У лісі» розкинувся в мальовничому місці в Броварах. Заклад знаходиться в оточенні лісу, недалеко від центру міста. До послуг гостей готельні номери, бенкетні зали, затишні будиночки й відкриті альтанки на літній терасі, дитячий ігровий майданчик. Для любителів активного відпочинку на території комплексу здійснюється прокат лиж, велосипедів, організація велотурів. Ресторан «У лісі» включає просторий відкритий літній майданчик та терасу, два великі банкетні зали на 1...

Готельно-ресторанний комплекс «У лісі» розкинувся в мальовничому місці в Броварах.

Заклад знаходиться в оточенні лісу, недалеко від центру міста. До послуг гостей готельні номери, бенкетні зали, затишні будиночки й відкриті альтанки на літній терасі, дитячий ігровий майданчик.

Для любителів активного відпочинку на території комплексу здійснюється прокат лиж, велосипедів, організація велотурів.

Ресторан «У лісі» включає просторий відкритий літній майданчик та терасу, два великі банкетні зали на 100 та 200 осіб та до 20 різноманітних будиночків, які можуть вмістити в себе від 6 до 30 осіб.

Кухарі готують гостям популярні страви європейської, української та кавказької кухонь. Меню складається з асортименту холодних і гарячих закусок, салатів, перших і основних страв, страв мангал-меню, гарнірів, десертів.

Часто у закладі влаштовують бенкети, весільні, сімейні та корпоративні свята. Вечорами грають музиканти.

«У лісі» працює доставка та самовивіз.

Сайт:
Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!