Кафе Grill Beer Wine

Grill Beer Wine
4.8
Чернігів, пр. Перемоги 139
4.8
Все фотографии
Кафе Grill Beer Wine
Чернігів, пр. Перемоги 139
Чернігів, пр. Перемоги 139
+38 063 407 3556
Середній чек: 
$$$$
Опис
У центрі Чернігова, на проспекті Перемоги, розмістився ресторан «Grill Beer Wine». Заклад працює у форматі гриль-бару та магазину. Основу меню «Grill Beer Wine» складають страви з витриманої мармурової яловичини. Акцент у меню зроблено на 5 видах стейків, які готують на грилі. Гості можуть замовити стейки Portherhouse, New-York, Tommahawk, Ribeye, Filet Migno просмажування medium rare. Крім цього, у ресторані представлені два види бургерів з мармурової яловичини, фірмовий салат «GBW» з гриль...

У центрі Чернігова, на проспекті Перемоги, розмістився ресторан «Grill Beer Wine».

Заклад працює у форматі гриль-бару та магазину.

Основу меню «Grill Beer Wine» складають страви з витриманої мармурової яловичини.

Акцент у меню зроблено на 5 видах стейків, які готують на грилі. Гості можуть замовити стейки Portherhouse, New-York, Tommahawk, Ribeye, Filet Migno просмажування medium rare.

Крім цього, у ресторані представлені два види бургерів з мармурової яловичини, фірмовий салат «GBW» з грильованим баклажаном, перцем та моцарелою, закуски, перші й другі страви, різні соуси, десерти.

У барній карті гості знайдуть компоти, пунші, а також великий вибір вина з Італії, Франції, Іспанії, Новій Зеландії, Африки, Чилі, України. У магазині відвідувачі можуть придбати мармурову яловичину, ексклюзивні спеції, а також гриль Weber з аксесуарами для приготування стейків.

Часто в ресторані проводяться кулінарні майстер-класи та винні дегустації.

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!