Кафе Burger CLUB

Burger CLUB
2.8
Кам'янське, бул. Будівельників 27а
2.8
Все фотографии
Кафе Burger CLUB
Кам'янське, бул. Будівельників 27а
Кам'янське, бул. Будівельників 27а
+38 095 907 8180
Середній чек: 
$$$$
Burger CLUB
Burger CLUB
Burger CLUB
Опис
«Burger CLUB» - це мережа ресторанів швидкого харчування, один з яких розмістився в самому центрі Кам'янського, на бульварі Будівельників. Тут гості можуть замовити популярні американські страви, а також асортимент крафтових бургерів, які готують за авторськими рецептами. У меню відвідувачі знайдуть фірмові бургери з різними соусами й додатками, курячі крила, картоплю фрі, салати, лаваш-роли з різними начинками, картоплю по-селянськи, десерти. У карті напоїв акцент зроблено на фірмових лимона...

«Burger CLUB» - це мережа ресторанів швидкого харчування, один з яких розмістився в самому центрі Кам'янського, на бульварі Будівельників.

Тут гості можуть замовити популярні американські страви, а також асортимент крафтових бургерів, які готують за авторськими рецептами.

У меню відвідувачі знайдуть фірмові бургери з різними соусами й додатками, курячі крила, картоплю фрі, салати, лаваш-роли з різними начинками, картоплю по-селянськи, десерти.

У карті напоїв акцент зроблено на фірмових лимонадах і кавоміксах.

Затишний інтер'єр виконаний у сучасному стилі лофт - цегляне муровання стін, теплі пісочні відтінки, м'які дивани графітового кольору, оздоблення з натурального дерева.

Сайт: burgerclub.com.ua
Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!