Ресторан Диант

Диант
?
Кам'янське, бул. Незалежності 2а
?
Все фотографии
Ресторан Диант
Кам'янське, бул. Незалежності 2а
Кам'янське, бул. Незалежності 2а
+38 067 633 2591
Середній чек: 
$$$$
Диант
Диант
Диант
Опис
На бульварі Незалежності в Кам'янському розмістився ресторан «Діант». Заклад спеціалізуються на проведенні весільних бенкетів і тематичних свят. У розпорядженні відвідувачів два окремі зали, літній майданчик і бенкетна альтанка, місткістю 15 персон. Інтер'єр залу «Music Hall», який розрахований на 180 осіб, виконаний у стилі модерн - кремові й червоні відтінки, меблі та оздоблення з натурального дерева темних порід, картини з абстракцією. Бенкетний зал ресторану виконаний у стилі сучасної класи...

На бульварі Незалежності в Кам'янському розмістився ресторан «Діант».

Заклад спеціалізуються на проведенні весільних бенкетів і тематичних свят. У розпорядженні відвідувачів два окремі зали, літній майданчик і бенкетна альтанка, місткістю 15 персон.

Інтер'єр залу «Music Hall», який розрахований на 180 осіб, виконаний у стилі модерн - кремові й червоні відтінки, меблі та оздоблення з натурального дерева темних порід, картини з абстракцією.

Бенкетний зал ресторану виконаний у стилі сучасної класики й розрахований на 100 персон.

У меню переважають популярні страви європейської, італійської та української кухонь. Гостям подають холодні й гарячі закуски, салати, піцу, пасту, основні страви з м'яса, птиці, риби, гарніри, десерти.

Для проведення бенкетів і вечірок у ресторані встановлено сучасне музичне обладнання, проектор і є сцена.

Також тут часто проходять трансляції спортивних подій і футбольних подій.

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!