Ресторан Літо

Літо
?
Кам'янське, вул. Набережна 2А
?
Все фотографии
Ресторан Літо
Кам'янське, вул. Набережна 2А
Кам'янське, вул. Набережна 2А
+38 067 786 8118
Середній чек: 
$$$$
Опис
У Кам'янському, на березі річки Дніпро, розмістився ресторан континентальної кухні «Літо». У розпорядженні гостей просторий основний зал, місткістю 200 осіб. Також у теплу пору року тут працює критий літній майданчик для 100 персон з мальовничим виглядом на річкову затоку. Елегантний інтер'єр ресторану оформлений у класичному стилі - пісочно-персикова колірна гама, лаконічні меблі, оздоблення з натурального дерева й дикого каменя, оригінальні світильники, які нагадують ковані ліхтарі, картини з...

У Кам'янському, на березі річки Дніпро, розмістився ресторан континентальної кухні «Літо».

У розпорядженні гостей просторий основний зал, місткістю 200 осіб. Також у теплу пору року тут працює критий літній майданчик для 100 персон з мальовничим виглядом на річкову затоку. Елегантний інтер'єр ресторану оформлений у класичному стилі - пісочно-персикова колірна гама, лаконічні меблі, оздоблення з натурального дерева й дикого каменя, оригінальні світильники, які нагадують ковані ліхтарі, картини з пейзажами.

У меню гостям представлені домашні українські, популярні європейські та японські страви.

Основний акцент зроблено на м'ясних та рибних стравах, які кухарі готують на відкритому вогні.

Відвідувачі можуть замовити салати, холодні й гарячі закуски, перші страви, основні страви, страви мангал меню, гарніри, свіжу випічку, роли, суші, десерти.

Спеціально для маленьких гостей обладнана дитяча розважальна зона. Часто в ресторані проводять виїзні весільні церемонії, бенкети, фуршети й сімейні свята.

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!