Кременчук / Каталог закладів у місті Кременчук / Кав'ярня Aroma Kava (Арома Кава)

Кав'ярня Aroma Kava (Арома Кава)

Aroma Kava
4.5
Кременчук, вул. Соборна 13/39
4.5
Все фотографии
Кав'ярня Aroma Kava (Арома Кава)
Кременчук, вул. Соборна 13/39
Кременчук, вул. Соборна 13/39
Середній чек: 
$$$$
Опис
У центрі Кременчука, на вулиці Соборнаій, розмістилася одна з кав'ярень «Aroma Kava», яка входить до складу однойменної мережі закладів. Оригінальний інтер'єр витриманий у фірмовому сучасному стилі - поєднання шоколадних, помаранчевих і блакитних відтінків в оформленні, лаконічні меблі та оздоблення з натурального дерева темних порід, панорамні вікна. У барній карті є класичні кавові позиції - еспресо, американо, капучино, лате, раф кава, мокачино, а також кава «Флет вайт», какао, гарячий шоко...

У центрі Кременчука, на вулиці Соборнаій, розмістилася одна з кав'ярень «Aroma Kava», яка входить до складу однойменної мережі закладів.

Оригінальний інтер'єр витриманий у фірмовому сучасному стилі - поєднання шоколадних, помаранчевих і блакитних відтінків в оформленні, лаконічні меблі та оздоблення з натурального дерева темних порід, панорамні вікна.

У барній карті є класичні кавові позиції - еспресо, американо, капучино, лате, раф кава, мокачино, а також кава «Флет вайт», какао, гарячий шоколад, фрапе, глясе, лимонади, пунш, глінтвейн, смузі й фреші, фруктовий, марокканський, мандариновий, імбирний чаї.

Крім того, відвідувачі можуть покуштувати фірмових авторських кавоміксів - лавандову каву, каву з нугою, каву «Чилі», лате «Блю», «Ред леді», каву по-віденськи.

Меню закладу пропонує різні авторські десерти, сендвічі та солодку випічку.

Кав'ярня працює у форматі сoffee-to-go.

Сайт:
Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!