Кафе Рамзес

Рамзес
?
Павлоград, вул. Дніпровська 334
?
Все фотографии
Кафе Рамзес
Павлоград, вул. Дніпровська 334
Павлоград, вул. Дніпровська 334
+38 095 789 4370
Кухня:  ЄвропейськаПіца
Середній чек: 
$$$$
Рамзес
Рамзес
Рамзес
Опис
У Павлограді, на вулиці Дніпровській, свої двері відчиняє кафе «Рамзес». У розпорядженні гостей просторий основний зал, місткістю 80 осіб, з барною стойкою і сценою для виступу музикантів, а також затишний бенкетний зал для 16 запрошених, танцювальний майданчик, більярдний зал, сауна і басейн з гідромасажем. У теплу пору року при закладі працює просторий літній майданчик з фонтаном і альтанкою для 80 відвідувачів. Оригінальний інтер'єр гармонійно поєднує в собі сучасний стиль і елементи декору...

У Павлограді, на вулиці Дніпровській, свої двері відчиняє кафе «Рамзес».

У розпорядженні гостей просторий основний зал, місткістю 80 осіб, з барною стойкою і сценою для виступу музикантів, а також затишний бенкетний зал для 16 запрошених, танцювальний майданчик, більярдний зал, сауна і басейн з гідромасажем.

У теплу пору року при закладі працює просторий літній майданчик з фонтаном і альтанкою для 80 відвідувачів. Оригінальний інтер'єр гармонійно поєднує в собі сучасний стиль і елементи декору в давньоєгипетському стилі.

Меню кафе складається з популярних страв європейської та української кухонь.

Відвідувачам подають холодні й гарячі закуски, салати, перші й основні страви, піцу на тонкому тісті, гарніри, випічку і десерти.

Часто в кафе «Рамзес» проходять весільні бенкети, сімейні та корпоративні свята, ділові зустрічі та презентації.

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!