Суми / Каталог закладів у місті Суми / Ресторан PotroXa (ПотроХа)

Ресторан PotroXa (ПотроХа)

PotroXa
5
Суми, вул. Іллінська 7а
5
Все фотографии
Ресторан PotroXa (ПотроХа)
Суми, вул. Іллінська 7а
Суми, вул. Іллінська 7а
+38 068 818 9012
Середній чек: 
$$$$
Опис
На вулиці Іллінській у Сумах розмістився бар-ресторан «PotroXa». Тут гостям представлені популярні європейські та українські страви в авторській інтерпретації шеф-кухаря. Основний акцент у меню зроблено на стравах, у складі яких є печінка, вуха, серце і сальтисон. Також гості можуть покуштувати звичних страв з м'яса, птиці, риби, салатів, закусок, гарнірів. Барна карта закладу містить ряд оригінальних авторських алкогольних настоянок - «Хвойна малина», «М'ята на молоці», «Ялівцева», а також а...

На вулиці Іллінській у Сумах розмістився бар-ресторан «PotroXa».

Тут гостям представлені популярні європейські та українські страви в авторській інтерпретації шеф-кухаря.

Основний акцент у меню зроблено на стравах, у складі яких є печінка, вуха, серце і сальтисон. Також гості можуть покуштувати звичних страв з м'яса, птиці, риби, салатів, закусок, гарнірів.

Барна карта закладу містить ряд оригінальних авторських алкогольних настоянок - «Хвойна малина», «М'ята на молоці», «Ялівцева», а також асортимент міцного алкоголю, коктейлів і вина Франції й Чилі.

Серед напоїв у закладі відзначають фірмовий чай з чебрецем, фруктові й класичні чаї.

Затишний інтер'єр бару-ресторану виконаний у стилі лофт - цегляне муровання стін, меблі та оздоблення з натурального дерева темних порід, неонове освітлення.

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!