Суми / Каталог закладів у місті Суми / Кафе Вікар Банкетний зал (ВікАр)

Кафе Вікар Банкетний зал (ВікАр)

Вікар Банкетний зал
?
Суми, вул. Герасима Кондратьєва 152
?
Все фотографии
Кафе Вікар Банкетний зал (ВікАр)
Суми, вул. Герасима Кондратьєва 152
Суми, вул. Герасима Кондратьєва 152
+38 095 542 1210
Середній чек: 
$$$$
Вікар     Банкетний зал
Вікар     Банкетний зал
Опис
Кафе-ресторан «ВікАр» зустрічає своїх гостей у Сумах, на вулиці Герасима Кондратьєва. У закладі обладнані просторий основний зал, який розрахований на 100 персон, бенкетний зал, де можуть розміститися до 40 запрошених, малий бенкетний зал, місткістю 20 відвідувачів, а також віп-кімнати для невеликих компаній гостей з 4 і 6 осіб відповідно. Крім цього, у закладі обладнаний зал «Українська хата» з 15 посадковими місцями, колоритний інтер'єр якого виконаний у національному стилі. Кухарі кафе-рес...

Кафе-ресторан «ВікАр» зустрічає своїх гостей у Сумах, на вулиці Герасима Кондратьєва.

У закладі обладнані просторий основний зал, який розрахований на 100 персон, бенкетний зал, де можуть розміститися до 40 запрошених, малий бенкетний зал, місткістю 20 відвідувачів, а також віп-кімнати для невеликих компаній гостей з 4 і 6 осіб відповідно.

Крім цього, у закладі обладнаний зал «Українська хата» з 15 посадковими місцями, колоритний інтер'єр якого виконаний у національному стилі.

Кухарі кафе-ресторану спеціалізуються на приготуванні популярних страв української кулінарії на основі домашніх рецептів.

Для проведення святкових заходів у закладі розроблено окреме бенкетне меню.

Також у кафе-ресторані є меню для самих маленьких відвідувачів.

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!