Умань / Каталог закладів у місті Умань / Кав'ярня Aroma Kava (Арома Кава)

Кав'ярня Aroma Kava (Арома Кава)

Aroma Kava
?
Умань, вул. Велика Фонтанная 6
?
Все фотографии
Кав'ярня Aroma Kava (Арома Кава)
Умань, вул. Велика Фонтанная 6
Умань, вул. Велика Фонтанная 6
Кухня:  Випічка
Середній чек: 
$$$$
Aroma Kava
Aroma Kava
Aroma Kava
Опис
У самому центрі Умані, на Великій Фонтанній, гостей зустрічає одна з кав'ярень мережі закладів «Aroma kava». Затишний інтер'єр витриманий у фірмовому сучасному стилі - поєднання шоколадних, помаранчевих і блакитних відтінків в оформленні, лаконічні меблі та оздоблення з натурального дерева темних порід, панорамні вікна. У барній карті є класичні кавові позиції - еспресо, американо, капучино, лате, раф кава, мокачино, а також кава «Флет вайт», какао, гарячий шоколад, фрапе, глясе, лимонади, пун...

У самому центрі Умані, на Великій Фонтанній, гостей зустрічає одна з кав'ярень мережі закладів «Aroma kava».

Затишний інтер'єр витриманий у фірмовому сучасному стилі - поєднання шоколадних, помаранчевих і блакитних відтінків в оформленні, лаконічні меблі та оздоблення з натурального дерева темних порід, панорамні вікна.

У барній карті є класичні кавові позиції - еспресо, американо, капучино, лате, раф кава, мокачино, а також кава «Флет вайт», какао, гарячий шоколад, фрапе, глясе, лимонади, пунш, глінтвейн, смузі й фреші, фруктовий, марокканський, мандариновий, імбирний чаї.

Крім того, відвідувачі можуть замовити фірмові авторські кавомікси: лавандову, шоколадну, смородинову каву, каву з нугою, каву «Чилі», лате «Блю», «Ред леді», каву по-віденськи, Борджія.

Меню закладу пропонує різні авторські десерти, сендвічі та солодку випічку.

Кав'ярня працює у форматі сoffee-to-go.

Сайт:
Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!