Ресторан Сікварулі

Сікварулі
5
Вишневе, с. Крюківщина, вул. Стуса 16
5
Все фотографии
Ресторан Сікварулі
Вишневе, с. Крюківщина, вул. Стуса 16
Вишневе, с. Крюківщина, вул. Стуса 16
+38 067 620 4499
Кухня:  Грузинська
Середній чек: 
$$$$
Опис
Ресторан «Сікварулі» розташований у Крюківщині, зовсім поряд із Києвом. Це двоповерховий заклад із панорамними вікнами, з яких відкривається чарівний краєвид на Квітковий Сад Камелія. Перший поверх відведений для затишних сімейних обідів та ділових зустрічей з партнерами, а другий – більше підійде для бенкетів та гучних застіль. Родзинкою закладу вважається велика літня тераса, на якій можуть розміститися 400 гостей, з українською піччю та відкритим мангалом на дровах. У меню «Сікварулі» предст...

Ресторан «Сікварулі» розташований у Крюківщині, зовсім поряд із Києвом.

Це двоповерховий заклад із панорамними вікнами, з яких відкривається чарівний краєвид на Квітковий Сад Камелія. Перший поверх відведений для затишних сімейних обідів та ділових зустрічей з партнерами, а другий – більше підійде для бенкетів та гучних застіль.

Родзинкою закладу вважається велика літня тераса, на якій можуть розміститися 400 гостей, з українською піччю та відкритим мангалом на дровах.

У меню «Сікварулі» представлені популярні грузинські страви – хачапурі, хінкалі, салати, закуски, страви з хосперу та мангалу.

Фірмовими позиціями вважаються:

  • хачапурі по-аджарськи;
  • смажені хінкалі з ягняти;
  • салат з курячою печінкою та карамелізованими яблуками;
  • шашлик з телятини, баранини та свинини.

Меню
Социальные сети:
Читать статьи о ресторане
Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!