Благодійна ініціатива від Let`s Help – добра справа, до якої може долучитися кожен небайдужий. Фонд випікає пасочки для будинку престарілих і закликає долучитися. Tomato.ua розповість детальніше про благодійні пасочки.

Let`s Help – благодійний фонд, який опікується будинками престарілих і самотніми літніми людьми.

Tomato.ua поспілкувався з Галією Фасхутдіновою, менеджеркою по роботі з партнерами БФ «Let`s help», та дізнався про благодійну ініціативу, яку фонд запустив до Великодня і поминальних днів.

Завдяки Let`s Help ви можете зробити добру справу. Фонд запустив благодійну ініціативу з випікання пасочок і пропонує долучитися.

Let`s Help звертається до усіх небайдужих:

Просимо надати нам паски на благо Усі пасочки ми віддамо у будинки престарілих або у територіальні центри соціального захисту, які рознесуть їх адресно по своїх селах самотнім бабусям і дідусям.

Ініціатива діє ще цього тижня і після Великодня – будуть поминальні дні, у які літні люди також будуть раді отримати пасочки.

Під опікою фонду тисячі людей похилого віку, які потребують допомоги.

Кафе Brew у Києві: підвішена кава та допомога ЗСУ