Головна / Ресторани / ЯпонаХата
4

Ресторан ЯпонаХата

ЯпонаХата
4
Львів, пр. Крива Липа 8
Львів, пр. Крива Липа 8  +38 080 030 7878
Опис
«Япона Хата» – це мережа ресторанів автентичної японської кулінарії, розташованих по всьому Львову. Оригінальний інтер'єр закладу оформлений у традиційному східному стилі – пастельні відтінки, меблі з темних порід дерев, оздоблення шовком і текстилем, тематичні картини. Меню пропонує відвідувачам асортимент японських страв, в основі яких морепродукти. Фірмові страви – імператорські роли, суші-рулети, вонтони. Серед десертів виділяють смузі й солодкі роли. У меню передбачені суші-сніданки та фірм...
«Япона Хата» – це мережа ресторанів автентичної японської кулінарії, розташованих по всьому Львову. Оригінальний інтер'єр закладу оформлений у традиційному східному стилі – пастельні відтінки, меблі з темних порід дерев, оздоблення шовком і текстилем, тематичні картини. Меню пропонує відвідувачам асортимент японських страв, в основі яких морепродукти. Фірмові страви – імператорські роли, суші-рулети, вонтони. Серед десертів виділяють смузі й солодкі роли. У меню передбачені суші-сніданки та фірмові бізнес-ланчі. Надається можливість замовити їжу додому.
Меню
Дій!
Ресторан ЯпонаХата
Львів, пр. Крива Липа 8
Заклади поруч
Акції
Найкращий суші-бар 2019
ЯпонаХата - кращий суші-бар 2019 за версією Української народної премії
Акція діє: 17 жовтня - 16 жовтня

Мережа ресторанів ЯпонаХата вже вдруге отримала нагороду «Української народної премії», як найкраща мережа суші-барів України! Дякуємо, що підтримуєте та обираєте саме нас, для нашої мережі дуже важлива ваша думка і тепер ми маємо ще більший стимул становитися краще, якісніше та смачніше саме для вас!

Детальніше
Заклади з акціями
?
ЯпонаХата
Львів, вул. Кульпарківська 226 А (ТРЦ Viktoria Gardens)
Схожі заклади
Схожі заклади
4.5
Львів, пл. Ринок 27 (Пам'ятник Івану Підкові)
?
Львів, вул. Кульпарківська 200 а
?
Львів, вул. Кульпарківська 226 А (ТРЦ Viktoria Gardens)
Заклади поруч