Львів / Каталог закладів у місті Львів / Заміський ресторан Журавлі Під замовлення

Заміський ресторан Журавлі Під замовлення

Журавлі Під замовлення
2
Львів, вул. Івана Нечуй-Левицького 10, с. Зимна Вода
2
Все фотографии
Заміський ресторан Журавлі Під замовлення
Львів, вул. Івана Нечуй-Левицького 10, с. Зимна Вода
Львів, вул. Івана Нечуй-Левицького 10, с. Зимна Вода
+38 067 966 0042
Середній чек: 
$$$$
Опис
Дворівневий ресторан «Журавлі» розмістився на кільцевій дорозі на виїзді зі Львова, навпроти торгового центру «Епіцентр». Для гостей у закладі обладнані два бенкетні зали на другому рівні, танцювальний майданчик на першому поверсі, а також є бар, закрита веранда, літня тераса з альтанками та водоспадом. Світлий інтер'єр ресторану витриманий у стилі сучасної класики. Меню пропонує широкий асортимент популярних страв української та європейської кухонь, які кухарі готують за традиційними й автор...

Дворівневий ресторан «Журавлі» розмістився на кільцевій дорозі на виїзді зі Львова, навпроти торгового центру «Епіцентр».

Для гостей у закладі обладнані два бенкетні зали на другому рівні, танцювальний майданчик на першому поверсі, а також є бар, закрита веранда, літня тераса з альтанками та водоспадом.

Світлий інтер'єр ресторану витриманий у стилі сучасної класики.

Меню пропонує широкий асортимент популярних страв української та європейської кухонь, які кухарі готують за традиційними й авторськими рецептами.

Гості можуть замовити всякі холодні й гарячі закуски, салати, перші страви, основні страви з м'яса, птиці та риби, гарніри та десерти.

Для проведення урочистостей розроблено окреме бенкетне меню.

Регулярно в ресторані для гостей виступає музичний колектив.

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!