Кав'ярня Itis Cafe (Ітіс Кафе)

Itis Cafe
5
Одеса, пер. Семафорний 4
5
Все фотографии
Кав'ярня Itis Cafe (Ітіс Кафе)
Одеса, пер. Семафорний 4
Одеса, пер. Семафорний 4
+38 095 278 7052
Середній чек: 
$$$$
Опис
«Itis Flowers Cafe» - це мережа кафе нового формату в Одесі, одне з яких зустрічає своїх гостей у провулку Семафорний, на території торгового центру «Fontan Sky Center». Заклад складається з гурме-бутика, дегустаційного кафе, бутика флористики й подарунків. Дизайнерський інтер'єр закладу витриманий у сучасному стилі. Тут відвідувачі можуть скуштувати колекції шоколаду з різних країн світу, а також фірмових десертів з натуральних інгредієнтів, серед яких відзначають: пудинг «Маття Преміум...

«Itis Flowers Cafe» - це мережа кафе нового формату в Одесі, одне з яких зустрічає своїх гостей у провулку Семафорний, на території торгового центру «Fontan Sky Center».

Заклад складається з гурме-бутика, дегустаційного кафе, бутика флористики й подарунків.

Дизайнерський інтер'єр закладу витриманий у сучасному стилі.

Тут відвідувачі можуть скуштувати колекції шоколаду з різних країн світу, а також фірмових десертів з натуральних інгредієнтів, серед яких відзначають:

  • пудинг «Маття Преміум»,
  • тирамісу «Зелений чай»,
  • карамельний пудинг,
  • морозиво «Печиво з кремом» під оболонкою з рисового борошна.
Cеред напоїв у закладі представлений асортимент напоїв на основі насіння чіа, авторські молочні й шоколадні коктейлі, смузі, кавові мікси, рідкісні сорти чаю, натуральні італійські лимонади, авторські вина.

Крім того, відвідувачі кафе-бутика можуть придбати ілюстровані видання, дизайнерські фраже, концептуальні іграшки, косметику й аромати для тіла.

Сайт:
Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!