Паб BEERLOGA (Бірлога)

BEERLOGA
?
Павлоград, вул. Шевченка 134
?
Все фотографии
Паб BEERLOGA (Бірлога)
Павлоград, вул. Шевченка 134
Павлоград, вул. Шевченка 134
+38 099 355 7542
Кухня:  Європейська
Середній чек: 
$$$$
BEERLOGA
Опис
У центральній частині Павлограда, на вулиці Шевченка, розмістився пивний паб «BEERLOGA». Тут гості можуть замовити популярні європейські та німецькі страви. Основний акцент у меню зроблено на пивних снеках, гарячих сковорідках зі свининою, куркою, ковбасками й рибою, а також на фірмовій страві для великої компанії «Метр пива». Велика барна карта складається з розливного і пляшкового пива, а також містить ірландський і шотландський віскі, гіркі настоянки, горілку, джин, текілу, бурбон, бренді, ...

У центральній частині Павлограда, на вулиці Шевченка, розмістився пивний паб «BEERLOGA».

Тут гості можуть замовити популярні європейські та німецькі страви. Основний акцент у меню зроблено на пивних снеках, гарячих сковорідках зі свининою, куркою, ковбасками й рибою, а також на фірмовій страві для великої компанії «Метр пива».

Велика барна карта складається з розливного і пляшкового пива, а також містить ірландський і шотландський віскі, гіркі настоянки, горілку, джин, текілу, бурбон, бренді, ігристі вина, вина України, Чилі, Грузії.

Гості паба також можуть замовити ароматний кальян.

У закладі обладнані просторий основний зал, віп-кімната і літній майданчик.

У пабі встановлені плазмові екрани для регулярних трансляцій спортивних подій та футбольних матчів, а також є сучасна система караоке.

Крім того, часто в «BEERLOGA» проходять виступи популярних ді-джеїв і грають живу музику.

Щовихідного проводяться тематичні вечірки з розважальними шоу-програмами.

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!