Ресторан Мила, це я

+38 073 622 0007
Середній чек:
$$$$
Опис
На вулиці Пересопницькій в центральній частині Рівного розмістився ресторан «Мила, це я». В основі меню представлені популярні страви європейської, американської й паназіатської кухонь, які готують з натуральних продуктів локального походження. У ресторані самостійно випікають хліб, а також використовують локшину і різні азіатські соуси власного приготування. Також у закладі можна замовити закуски, салати, які за бажанням гостей можуть загорнути в лаваш з собою, перші й основні страви, торти т...

У ресторані самостійно випікають хліб, а також використовують локшину і різні азіатські соуси власного приготування. Також у закладі можна замовити закуски, салати, які за бажанням гостей можуть загорнути в лаваш з собою, перші й основні страви, торти та десерти.

Серед фірмових позицій меню «Мила, це я» відзначають:

• курячі крила з кунжутом і азіатським соусом,
  • поке салат з лососем і соусом теріякі,
  • салат з тунцем, овочами і яйцем під лимонною заправою,
  • салат «Сичуанський» з телятиною і кунжутно-часниковою заправою,
  • тайський суп «Том-Ям» на кокосовому молоці з морепродуктами, рисом і грибами,
  • малайзійський гострий суп «Лакса» з локшиною, креветками й куркою,
  • домашню пасту з лососем і вершковим соусом,
  • скляну локшину Фунчоза з овочами, мідіями, креветками й кальмарами,
  • свинячі ребра з кукурудзою,
  • судака в креветковому соусі,
  • креветки в часниковому сиропі.
Уранці й до полудня в ресторані відвідувачі можуть замовити комплексні сніданки на вибір:

• яйця Бенедикт з куркою, беконом і міксом салатів,
  • сендвіч «Крок Мадам» з куркою, беконом і яєчнею в крем-шпинаті,
  • яйця скрембл з беконом, грибами й сирним соусом,
  • солоні панкейки з беконом, міксом салатів і голландським соусом,
  • панкейки з лососем, огірком, яйцем і креветковим соусом,
  • йогуртові панкейки з солоною карамеллю, горіхом, бананом і кулькою домашнього морозива,
  • шоколадні панкейки з морозивом і ягодами,
  • вареники з сезонними ягодами,
  • ліниві вареники з домашнім сиром, джемом і сметаною,
  • гранола з йогуртом і свіжими ягодами.

Серед напоїв у ресторані гості можуть обрати еспресо і кавомікси, какао, фруктовий чай з обліпихи, груші, малини й імбиру, тайванські чаї, лимонади.

Барна карта закладу містить асортимент міцного алкоголю і коктейлів на його основі, а також пиво.

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!