Паб Admiral Benbow

Admiral Benbow
5
Софіївська Борщагівка, вул. Боголюбова 8
5
Все фотографии
Паб Admiral Benbow
Софіївська Борщагівка, вул. Боголюбова 8
Софіївська Борщагівка, вул. Боголюбова 8
+38 097 763 9555
Опис
«Admiral Benbow» - це затишний паб, який зустрічає своїх гостей на Софіївській Борщагівці. Заклад міститься на території житлового комплексу «Софіївська Слобідка». Інтер'єр закладу оформлений у стилі традиційного англійського паба з масивними меблями, оздобою з натурального дерева і цегляним мурованням стін. Тут гостям представлено асортимент розливного та пляшкового пива, а також міцний алкоголь, коктейлі. Меню складається з популярних страв європейської та української кухонь. Гості можуть з...

«Admiral Benbow» - це затишний паб, який зустрічає своїх гостей на Софіївській Борщагівці.

Заклад міститься на території житлового комплексу «Софіївська Слобідка». Інтер'єр закладу оформлений у стилі традиційного англійського паба з масивними меблями, оздобою з натурального дерева і цегляним мурованням стін.

Тут гостям представлено асортимент розливного та пляшкового пива, а також міцний алкоголь, коктейлі. Меню складається з популярних страв європейської та української кухонь.

Гості можуть замовити сендвічі, паніні, бутерброди, перші страви, салати, м'ясні й рибні страви, вареники, пельмені, пивні снеки й страви для компаній гостей.

У пабі встановлені плазмові екрани для трансляцій спортивних подій та футбольних матчів.

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!