Кафе Be My Guest

Be My Guest
?
Софіївська Борщагівка, вул. Миру 50
?
Все фотографии
Кафе Be My Guest
Софіївська Борщагівка, вул. Миру 50
Софіївська Борщагівка, вул. Миру 50
+38 067 325 3955
Середній чек: 
$$$$
Опис
«Be My Guest Bakery» - це затишна кондитерська-пекарня, яка розмістилася на вулиці Миру в Софіївській Борщагівці. До послуг гостей просторий основний зал і невеликий літній майданчик. Лаконічний інтер'єр кондитерської-кав'ярні виконано в стилі лофт - кремові й пісочні відтінки, цегляне муровання стін, меблі та оздоблення зі світлих порід дерев. Особливістю закладу вважається широкий асортимент випічки й десертів, які кондитери готують з натуральних продуктів. У вітрині представлені різні мака...

«Be My Guest Bakery» - це затишна кондитерська-пекарня, яка розмістилася на вулиці Миру в Софіївській Борщагівці.

До послуг гостей просторий основний зал і невеликий літній майданчик. Лаконічний інтер'єр кондитерської-кав'ярні виконано в стилі лофт - кремові й пісочні відтінки, цегляне муровання стін, меблі та оздоблення зі світлих порід дерев.

Особливістю закладу вважається широкий асортимент випічки й десертів, які кондитери готують з натуральних продуктів.

У вітрині представлені різні макарони з оригінальним поєднанням фруктів і смаків - ваніль, шоколад, солона карамель, арахіс і журавлина, полуниці-базилік, смородина-фіалка, грейпфрут, лайм-базилік, малина-аніс.

Крім цього, у закладі випікають мусові й бісквітні торти, зокрема й за індивідуальним замовленням.

У карті напоїв «Be My Guest Bakery» представлені еспресо, допіо, американо, лонг блек, капучино, мак’ято, раф, лавандовий, апельсиновий, карамельний, класичний лате, а також какао і різні сорти чаю.

Меню
Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!