Кав'ярня Green Wood

Green Wood
?
Софіївська Борщагівка, вул. Сагайдачного 16
?
Все фотографии
Кав'ярня Green Wood
Софіївська Борщагівка, вул. Сагайдачного 16
Софіївська Борщагівка, вул. Сагайдачного 16
+38 063 640 3296
Кухня:  Європейська
Середній чек: 
$$$$
Green Wood
Green Wood
Green Wood
Опис
На території житлового комплексу «Львівський маєток» у центральній частині Києва, на вулиці Сагайдачного, гостей зустрічає затишна кав'ярня «Green Wood». Інтер'єр закладу виконаний у сучасному стилі - теплі пісочні відтінки в оформленні, лаконічні меблі, оздоблення з натурального дерева темних порід. Карта напоїв складається з асортименту класичних кавових міксів - еспресо, американо, капучино, лате, мокачино, раф, флет вайт, глясе, айс лате, а також гості можуть замовити гарячий шоколад, кака...

На території житлового комплексу «Львівський маєток» у центральній частині Києва, на вулиці Сагайдачного, гостей зустрічає затишна кав'ярня «Green Wood».

Інтер'єр закладу виконаний у сучасному стилі - теплі пісочні відтінки в оформленні, лаконічні меблі, оздоблення з натурального дерева темних порід.

Карта напоїв складається з асортименту класичних кавових міксів - еспресо, американо, капучино, лате, мокачино, раф, флет вайт, глясе, айс лате, а також гості можуть замовити гарячий шоколад, какао, фреші, лимонади, протеїнові й молочні коктейлі, різні сорти чаю.

Меню
Особливості
Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!