Ресторан HANAMI restaurant & bar (Ханамі)

HANAMI restaurant & bar
?
Софіївська Борщагівка, вул. Івана Франка 6
?
Все фотографии
Ресторан HANAMI restaurant & bar (Ханамі)
Софіївська Борщагівка, вул. Івана Франка 6
Софіївська Борщагівка, вул. Івана Франка 6
+38 067 505 9111
Середній чек: 
$$$$
Опис
«HANAMI restaurant & bar» – нова мережа стильних, сучасних закладів мультинаціональної кухні. У меню ресторану представлений великий вибір страв японської, американської та європейської кухні. Суші, сашимі, гункани й роли, яких у меню понад 80 видів, затишно сусідять з американськими бургерами, салатом «Цезар» і «Грецький». «Том-ям» і місо-суп стануть пікантною альтернативою крем-супу з печерицями або лососем. А вибір десертів порадує всіх ласунів – від авторського тирамісу до солодких ролів. ...

«HANAMI restaurant & bar» – нова мережа стильних, сучасних закладів мультинаціональної кухні.

У меню ресторану представлений великий вибір страв японської, американської та європейської кухні. Суші, сашимі, гункани й роли, яких у меню понад 80 видів, затишно сусідять з американськими бургерами, салатом «Цезар» і «Грецький». «Том-ям» і місо-суп стануть пікантною альтернативою крем-супу з печерицями або лососем.

А вибір десертів порадує всіх ласунів – від авторського тирамісу до солодких ролів.

Коктейльна карта «HANAMI restaurant & bar» пропонує відвідувачам великий вибір різноманітних коктейлів – від класичних до авторських. У стильному інтер'єрі закладу переважають чисті, спокійні лінії та натуральні матеріали.

Шоу-кухня ресторанів дозволяє спостерігати за віртуозним приготуванням суші. Для маленьких гостей у ресторані «Ханамі» облаштовані комфортні дитячі куточки з іграшками та дошками для малювання.

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!