Ресторан Райський Яр

Райський Яр
3.3
Софіївська Борщагівка, вул. Ярошевського 153
3.3
Все фотографии
Ресторан Райський Яр
Софіївська Борщагівка, вул. Ярошевського 153
Софіївська Борщагівка, вул. Ярошевського 153
+38 068 809 7722
Середній чек: 
$$$$
Опис
«Райський Яр» - це заміський ресторанно-готельний комплекс, який розмістився недалеко від Києва, у Вишневому, на вулиці Ярошевського. Заклад розкинувся в мальовничому місці в оточенні лісового гаю. До послуг відвідувачів готель, сімейний ресторан, двір з альтанками, штучним озером і містком, конференц-зал, а також простора літня тераса, де можуть розміститися до 60 персон. У ресторані «Райський Яр» обладнаний великий бенкетний зал, місткістю 120 осіб, а також є два затишні камінні зали, які ро...

«Райський Яр» - це заміський ресторанно-готельний комплекс, який розмістився недалеко від Києва, у Вишневому, на вулиці Ярошевського.

Заклад розкинувся в мальовничому місці в оточенні лісового гаю. До послуг відвідувачів готель, сімейний ресторан, двір з альтанками, штучним озером і містком, конференц-зал, а також простора літня тераса, де можуть розміститися до 60 персон.

У ресторані «Райський Яр» обладнаний великий бенкетний зал, місткістю 120 осіб, а також є два затишні камінні зали, які розраховані на 20 і 30 запрошених.

Кухарі ресторану спеціалізуються на приготуванні популярних і авторських страв європейської, італійської, української, російської та грузинської кухонь.

Акцент зроблено на стравах з м'яса, птиці, риби, які готують на мангалі. В обідню пору гостям подають комплексні бізнес-ланчі.

Спеціально для маленьких гостей у закладі обладнані дитяча ігрова кімната і майданчик на свіжому повітрі.

Регулярно тут проходять весільні й сімейні свята, бенкети, фуршети, корпоративні заходи.

Меню
Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!