Ресторан Софіївський Посад

Софіївський Посад
?
Софіївська Борщагівка, вул. Київська 81/2
?
Все фотографии
Ресторан Софіївський Посад
Софіївська Борщагівка, вул. Київська 81/2
Софіївська Борщагівка, вул. Київська 81/2
+38 067 327 2448
Кухня:  Європейська
Середній чек: 
$$$$
Опис
Ресторан «Софіївський Посад» міститься на території готелю з однойменною назвою, який стоїть на вулиці Київській, у десяти хвилинах їзди від станції метро «Академмістечко» і аеропорту Жуляни. Вишуканий інтер'єр закладу виконаний у класичному стилі - ніжні кремові відтінки в оформленні, елегантні меблі та оздоблення з натурального дерева світлих порід, шпалери в смужку, багаторівневе освітлення, картини в позолочених рамах на стінах. У розпорядженні гостей основний зал, місткістю 60 персон, а т...

Ресторан «Софіївський Посад» міститься на території готелю з однойменною назвою, який стоїть на вулиці Київській, у десяти хвилинах їзди від станції метро «Академмістечко» і аеропорту Жуляни.

Вишуканий інтер'єр закладу виконаний у класичному стилі - ніжні кремові відтінки в оформленні, елегантні меблі та оздоблення з натурального дерева світлих порід, шпалери в смужку, багаторівневе освітлення, картини в позолочених рамах на стінах.

У розпорядженні гостей основний зал, місткістю 60 персон, а також два бенкетні зали, де можуть розміститися 70 і 140 запрошених одночасно.

У меню ресторану представлений широкий асортимент традиційних страв європейської кухні.

Уранці гостям подають комплексні сніданки, а в обідній час - бізнес-ланчі.

Спеціально для проведення святкових заходів розроблено бенкетне меню.

У барній карті закладу можна знайти асортимент міцного алкоголю, вина Італії, Франції, Іспанії, Чилі, України, а також класичні коктейлі.

Щовечора в ресторані грають живу музику.

Меню
Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!