Кав'ярня STAR KAVA

STAR KAVA
?
Софіївська Борщагівка, вул. Лесі Українки 28
?
Все фотографии
Кав'ярня STAR KAVA
Софіївська Борщагівка, вул. Лесі Українки 28
Софіївська Борщагівка, вул. Лесі Українки 28
+38 067 901 6494
Середній чек: 
$$$$
Опис
На вулиці Лесі Українки в Софіївській Борщагівці розмістилася затишна кав'ярня «STAR KAVA». Інтер'єр закладу виконаний у стилі лофт - сірі, пісочні й насичені жовті відтінки в оформленні, цегляне муровання стін, графітові стільці та круглі столи зі світлого дерева, жива зелень. Тут гості можуть замовити каву, зварену з добірних кавових зерен. У карті напоїв є еспресо, мак’ято, допіо, капучино, лате, американо, а також фрапе, глясе, кава по-віденськи, авторські кавомікси, кавово-м'ятний і молоч...

На вулиці Лесі Українки в Софіївській Борщагівці розмістилася затишна кав'ярня «STAR KAVA».

Інтер'єр закладу виконаний у стилі лофт - сірі, пісочні й насичені жовті відтінки в оформленні, цегляне муровання стін, графітові стільці та круглі столи зі світлого дерева, жива зелень.

Тут гості можуть замовити каву, зварену з добірних кавових зерен.

У карті напоїв є еспресо, мак’ято, допіо, капучино, лате, американо, а також фрапе, глясе, кава по-віденськи, авторські кавомікси, кавово-м'ятний і молочний коктейлі, лимонади власного приготування, глінтвейн, авторські чаї з обліпихою, полуницею, імбиром, м'ятою, журавлиною, розмарином, цитрусами, іспанські вина.

У меню представлені пряники, макарони, мафіни, торти, пироги, цукерки, варення, конфітюр, мармелад, печиво і зефір.

Меню
Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!