Умань / Каталог закладів у місті Умань / Кафе Моя Pasta (Моя Паста)

Кафе Моя Pasta (Моя Паста)

Моя Pasta
?
?
Все фотографии
Кафе Моя Pasta (Моя Паста)
+38 067 470 2413
Кухня:  Італійська
Середній чек:
$$$$
Опис
На вулиці Шевченка в Умані розмістився міні-ресторан авторської кухні «Моя Pasta». Особливістю закладу є монопростір, який об'єднує основний зал ресторану і відкриту кухню, де готують замовлені страви перед очима відвідувачів. Інтер'єр ресторану виконаний у стилі затишної італійської траторії - червоні, зелені та блакитні стільці, невеликі столики й оздоба з натурального дерева світлих порід, велика кількість живої зелені й текстильні фіранки на вікнах. Меню закладу містить широкий вибір ориг...

Меню закладу містить широкий вибір оригінальних страв італійської та азіатської кухонь в авторській інтерпретації шеф-кухаря.

Гостям подають фірмові пасти з червоним і білим соусами, домашні тальятеле, локшину, страви WOК, овочеві та м'ясні салати, бургери зі свіжоспеченими булочками й авторськими соусами, десерти.

Фірмовими позиціями меню «Моя Pasta» вважаються:

• паста «Тальятеле аль форно» з білим соусом і грибами під моцарелою і томатно-курячою шапкою,
  • тальятеле з червоним соусом «Аматріче» і домашньою панчетою,
  • домашні тальятеле з білим соусом, лісовими грибами й цибулею кальсот з димком,
  • м'ясо на камені,
  • піца «Грильята» з грибами й салямі,
  • локшина Чої з морепродуктами й овочами,
  • скумбрія по-корсиканськи,
  • посічене м'ясо «Панцероті» у томатному соусі,
  • десерт «Тронкето».

Сайт: moyapasta.com.ua
Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!