Умань / Каталог закладів у місті Умань / Кафе На Зарембовій Греблі (Корчма)

Кафе На Зарембовій Греблі (Корчма)

На Зарембовій Греблі
?
Умань, вул. Вишивана 12
?
Все фотографии
Кафе На Зарембовій Греблі (Корчма)
Умань, вул. Вишивана 12
Умань, вул. Вишивана 12
+38 068 217 4443
Кухня:  Українська
Середній чек: 
$$$$
На Зарембовій Греблі
На Зарембовій Греблі
На Зарембовій Греблі
Опис
Кафе-корчма «На Зарембовій Греблі» розмістилося в Умані. Гостям представлено широкий асортимент традиційних страв української кухні. Родзинкою меню вважаються страви, які готують у печі й на грилі. Гості можуть замовити різні салати, холодні й гарячі закуски, перші й основні страви з м'яса, птиці, риби, страви, приготовані на відкритому вогні, млинці з солоними й солодкими начинками, вареники, випічку і десерти. У барній карті представлено асортимент авторських коктейлів з оригінальними назва...

Кафе-корчма «На Зарембовій Греблі» розмістилося в Умані. Гостям представлено широкий асортимент традиційних страв української кухні.

Родзинкою меню вважаються страви, які готують у печі й на грилі.

Гості можуть замовити різні салати, холодні й гарячі закуски, перші й основні страви з м'яса, птиці, риби, страви, приготовані на відкритому вогні, млинці з солоними й солодкими начинками, вареники, випічку і десерти.

У барній карті представлено асортимент авторських коктейлів з оригінальними назвами, а також розливне і пляшкове пиво, міцний алкоголь, настойки, вина.

У розпорядженні гостей просторий основний зал, віп-будиночок з місткістю на компанію в складі 10 осіб, а також літній майданчик з затишними альтанками.

Колоритний інтер'єр кафе стилізований під традиційну українську хату з вибіленими стінами, масивними меблями й оздобою з натурального дерева, рушниками та вишиванками.

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!