Кафе Cosa Nostra

Cosa Nostra
?
Вишгород, пр. Шевченка 1A
?
Все фотографии
Кафе Cosa Nostra
Вишгород, пр. Шевченка 1A
Вишгород, пр. Шевченка 1A
+38 063 651 9797
Середній чек: 
$$$$
Cosa Nostra
Cosa Nostra
Cosa Nostra
Опис
На проспекті Шевченка в центрі Вишгорода розмістилася піцерія «Cosa Nostra». Затишний інтер'єр приміщення оформлений у класичному стилі - кавово-шоколадна колірна гама, шкіряні коричневі дивани та світлі крісла, меблі та оздоблення з темних порід дерев, шпалери в смужку, чорно-білі світлини на стінах. Тут гості можуть замовити популярні страви європейської, італійської, японської кухонь. У меню представлені закуски, салати, пасти, перші й основні страви, гарніри, суші, роли, сети, а також сол...

На проспекті Шевченка в центрі Вишгорода розмістилася піцерія «Cosa Nostra».

Затишний інтер'єр приміщення оформлений у класичному стилі - кавово-шоколадна колірна гама, шкіряні коричневі дивани та світлі крісла, меблі та оздоблення з темних порід дерев, шпалери в смужку, чорно-білі світлини на стінах.

Тут гості можуть замовити популярні страви європейської, італійської, японської кухонь.

У меню представлені закуски, салати, пасти, перші й основні страви, гарніри, суші, роли, сети, а також солодка випічка та десерти.

Основний акцент зроблено на піці, яку випікають на тонкому тісті з начинками з м'яса, птиці, риби, морепродуктів, сирів і овочів.

Крім цього, у «Cosa Nostra» гості можуть замовити ароматний кальян. У барній карті є асортимент міцного алкоголю, пиво, коктейлі.

Є власна служба доставляння їжі по місту.

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!