Київ Волонтерський – неформальне об’єднання ресторанів, кафе та пекарень столиці. Tomato.ua розповість детальніше про допомогу під час війни від київських закладів.

Київ Волонтерський об’єднав 20 ресторанів і кафе та 3 пекарні. Це Дублер, Mates, Pure & Naïve, Avangarden, Wine Love, Out (Once upon a time), Альпака, Липа, Косатка, Idealist coffee, Zigzag, Ponchyk Boy, t.c. pizza, Il Molino, Subota cafe, Podil East India Company, LoggerHead Bar, Ліберал, Workit, Крем кафе.

Основна пекарня-партнер – команда Bakehouse. А також Mimosa pizza (пекарня та ресторан) і Honey (пекарня).

Партнерами також є Kyiv Food Market, Goodwine, Bad Boy, Lucky, Bassano, Глек, Публіцист, Milk Bar, Китайський Привіт, Тайський Привіт.

Спільно з волонтерською ініціативою Starenki, благодійним фоном Життєлюб та Bowl cafe допомагають літнім людям і вразливим категоріям населення.

Київ Волонтерський – це понад 500 небайдужих людей (координаційний штаб, кухарі, пекарі, волонтери і 100 автоволонтерів).

Щодня команди закладів годують близько 12000 людей: збройні сили України, сили територіальної оборони Києва, госпіталі, лікарні, дитячі будинки, пологові будинки, літніх людей.

Київ Волонтерський виник 24 лютого як реакція комьюніті на ситуацію в країні.

Раніше Tomato.ua розповідав, що Київ Волонтерський – це також чат-бот, що обєднує людей, які можуть надати допомогу та людей (продукти, ліки тощо), які зможуть доставити ці речі (на авто чи пішки) тим, кому вони найбільше потрібні.

Разом ми сила і ми переможемо! ??

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу вчасно!

Простий хумус, швидкий хліб, коржик і горохвяник: прості рецепти у воєнний час від Насті Голобородько