Команда корейського барбекю Kim Kimchi Korean BBQ готує для захисників, лікарень і біженців. Заклад нарешті з’явився у соціальних мережах з початку війни і вирішив розповісти про допомогу. Читайте детальніше на Tomato.ua.

Заклад Kim Kinchi Korean розповів на своїй сторінці в Instagram про свою діяльність у такий надскладний для всіх українців час.

Настав час зізнань. Ми довго не з’являлись тут, адже мали багато справ у тилу.

• ?? Кухарі Kim Kimchi Korean BBQ приготували 24168 порцій обідів для українського фронту, лікарень та біженців.
  • ?? Своїми зусиллями команда всього за добу зібрала 8000$ на автомобіль для ЗСУ.
  • ?? Більше 1000 бронежилетів і захисних касок закупили для забезпечення української армії і тероборони.
  • ?? Організували логістичний штаб для доставки продуктів, гуманітарної допомоги та команди співробітників.

• ?? Команда вивезла 50 біженців і дітей з дитячого будинку сімейного типу родини Салманових з Василькова до Львова
  • ?? Забезпечили продуктовими кошиками і гарячими стравами від кухарів закладу 200+ самотніх людей похилого віку.

Кількість людей, які потребують допомоги, зростає кожного дня. У звязку з цим Kim Kimchi Korean BBQ запустив благодійну ініціативу #kimchi4donation. Приєднатися можуть усі бажаючі.

У рамках ініціативи ви можете придбати баночку кімчі. 100% від продажу заклад використовує на допомогу самотнім людям похилого віку, які залишилися у Києві та передмісті ??

«…одного дня Кім отримує ключ від скриньки №9…затерте фото дідуся у військовій формі, велику насінину і сімейний рецепт кімчі…хто б міг подумати, капуста виросла гігантською…так почалася історія Кіма, який нагодував кімчі усе місто…».

Легенди оживають. Історія пишеться на наших очах.

Вартість баночки – 145 грн. Приготували 10 кг кімчі (1000 баночок), тому вистачить на всіх.

Для того, щоб купити #kimchi4donation, просто напишіть Kim Kimchi Korean BBQ у дірект.

Ми повернулись! Разом до перемоги???

Ектор Хіменес-Браво повернувся до Києва: я там, де повинен бути