Новий Cheese Bakery відкрився у креативному просторі Kivsh на Шевченка, 120 у Львові. Tomato.ua розповість детальніше про заклад.

Власники планували відкрити заклад, але, звісно ж не так:

Зовсім не так, ми планували відкривати цю неймовірну локацію, але-але-але…))

Наразі Cheese Bakery. Kivsh працює з 10:00 до 20:00. Тут варять дивовижну каву, нарізають улюблені чизкейки та подають wow сніданки весь день. Готують усе, що ви любите у Cheese Bakery та навіть трохи більше: сирнички, салати, тости, сендвічі, у тому числі, Крок Мадам, закуски та багато іншого.

Саме завдяки цій локації вдалося відновити доставку, тому звідси будуть доставляти замовлення по Львову.

У закладі також готують обіди для військових і біженців ❤️ ❤️

Останнє замовлення на кухню прийматимуть о 19:00, а на десерти о 19:30. Щоб о 20:00 разом з гостями закрити заклад на ключик і поспішати додому до початку комендантської години ?

До війни власники планували качати локацію і в інших напрямках: гастровечори, випічка, вечірки, арт. Але наразі тішаться, що мають змогу робити те, що вміють найкраще – годувати та бути собою ?

На цю локацію у нас багато планів (та що там казати, ми ще навіть не все до кінця по дизайну доробили!?) і ми обов’язково їх всі втілимо)

Тому чекаємо в гості і вйо разом до перемоги ???

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу вчасно!

Центр допомоги країні: звернення Goodwine до українців

Читати статті про Куди піти у Львові

Читати статті про Львов