З 24 лютого Goodwine майже на 100% займається гуманітарною допомогою. Tomato.ua розповість детальніше про допомогу під час війни.

Команда закладу доставляє вантажі від постачальників з усіх країн світу, готує та відправляє готову їжу до лікарень, пунктів територіальної оборони та ЗСУ, доставляє продукти та необхідне тим, хто цього потребує найбільше.

Це наша основна діяльність доти, доки триває війна.

Вже у перші дні війни команда активно збирала їжу з магазинів Goodwine, зі своїх ресторанів Lucky, CHEF’s TABLE та кав’ярнi Yellow Place, готувала напівфабрикати, пакувала продукти, формувала продуктовi набори та передавала все для нацгвардії, медиків та для всіх, хто потребує допомоги, зокрема для «Охматдит» та одного з київських блокпостів. Щиро дякують усім волонтерам.

А вчора розвантажили першу машину з гуманітарною допомогою на Закарпатті від постачальників і партнерів – 33 палети з готовими упакованими обідами та сніданками, консервами, м’ясом, рибою, хлібом, бакалією, крупами, молочними продуктами, солодощами і т.д. Всі продукти передають біженцям, яких розселили у сільських школах.

А тепер про головне – ресурси

04 березня внаслідок військових дій під Києвом згорів головний склад Goodwine з товаром.

Орієнтовна сума збитків – 15 млн євро. Це суттєвий удар по фінансах компанії.

Тим не менш, команда не припиняє свою діяльність та продовжує здійснювати закупівлі, щоб забезпечити тих, хто потребує допомоги.

Наш ресурс обмежений, але ми допомагатимемо стільки, скільки зможемо.

Goodwine звертається до усіх небайдужих.

Наразі відкрили рахунки для тих, хто хоче приєднатися та допомогти грошима.

Усі перераховані кошти без винятку будуть використані для надання гуманітарної допомоги населенню.

Лінк для переказу грошей — https://charity.goodwine.ua/

Перекази можна робити у гривні, євро та доларах. Переказ доступний на картку та рахунок, для фізичних і юридичних осіб в Україні та світі.

І головне – ми переможемо!

Слава Україні!??

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу вчасно!

15000 буханців хліба, печиво та випічка: Bakehouse допомагає українцям під час війни. Просять допомоги у небайдужих у зв’язку з нещодавніми подіями