21 березня ресторан Under Wonder повідомив, що відновлює роботу в Києві. Команда буде підтримувати ЗСУ, а також економіку нашої країни ?? Tomato.ua розповість детальніше.

Заклад працюватиме щодня з 10:00 до 17:00.

Ресторан Under Wonder радий усім, тому приходьте та замовляйте за скороченим меню улюблені страви, щоб підтримати команду й сплачувати податки задля економіки нашої країни.

Ми неймовірно скучили, і намагаємося хоч у варіанті зменшеного меню, але працювати.

Ви можете скуштувати Борщ зі свининою та квасолею (148 грн), Різотто з гребінцями, білими грибами (418 грн), Салат овочевий з тунцем (196 грн) та інші страви.

З першого дня війни команда годує воїнів, тероборону, лікарів, цивільних, пенсіонерів – усіх, хто потребує підтримки та звертається за допомогою.

Наближаємо, як можемо, нашу Перемогу.

Завдяки праці маленького дружнього колективу близько 100 людей на день живуть, боряться, збирають сили для ударів по ворогу.

Ресторан звертається до усіх небайдужих по допомогу. Ви можете переказати кошти на картку – це допоможе закладу продовжувати готувати для наших захисників. Реквізити у дописі в Instagram.

Кожна копійка, яку ви нам перерахували, пішла у справу. І йтиме у майбутньому.

Дякуємо вам, дякуємо волонтерам, які везуть продукти — ДЯКУЄМО!

Слава Україні! ??

Паляниця.Інфо: платформа для швидкого пошуку допомоги в Україні

Читати статті про Куди піти у Києві