Головна / Календарь событий

Календарь событий

23 - 29 November На этой неделе
c 24.11 (19:00) до 24.11 (22:00)
Божоле прибуло
ZUZU
Харків, пл. Конституції 2/2
Майдан Конституції, Історичний музей
Забронировать столик
c 25.11 (19:00) до 25.11 (22:00)
Wine talks з сомельє. Вина регіону П'ємонт
Jord
Харків, вул. Трінклера 2
Держпром
c 26.11 (18:30) до 26.11 (22:00)
Гостинність Чехова & колорит Eastman
Чехов
Харків, вул. Сумська 84/2
Університет
c 27.11 (20:00) до 28.11 (00:00)
Баста - триб'ют
Пробка
Харків, вул. Сумська 3
Історичний музей
28 December - 03 January
c 31.12 (13:06) до 31.12 (23:30)
Ресторан Альпійський дворик запрошує постійних і нових гостей на чарівну Новорічну Ніч 2021.
Альпійський Дворик
Харків, вул. Академіка Павлова 303а
Студентська
Забронировать столик

О команде Tomato

Ми - це невелика команда ентузіастів з України. Ми поставили перед собою місію: зробити так, щоб де б в Україні ви не знаходилися, ви завжди могли смачно поїсти.

Як ми це робимо? Для початку, ми зібрали приголомшливу команду професіоналів - фахівців з дизайну, програмування, маркетингу, копірайтерів, а за сумісництвом - любителів гарної їжі. З їх допомогою ми створили Томато.

Томато допомагає своїм користувачам знайти цікаві місця неподалік. Наша команда регулярно зв'язується з ресторанами - таким чином ми забезпечуємо актуальність інформації. Друга частина нашої команди - це самі користувачі, які діляться своїми враженнями і допомагають один одному у виборі кращих місць.

Ми працюємо і з ресторанами. Для них ми надаємо зручні інструменти для редагування інформації про себе - в результаті відвідувачі отримають максимум інформації, а ресторан зможе зосередитися на тому, чим він любить займатися більше всього - смачній їжі.

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!