Кафе Мені б М'яса

Середній чек:
$$$$
Мені б М'яса
Опис
На вулиці Пушкінській у самому центрі Харкова розмістився стейк-бар «Мені Б М'яса».Оригінальний інтер'єр закладу виконаний у стилі лофт - м'які дивани й невеликі столики, оздоба з натурального дерева, метал і бетон, приглушене освітлення, незвичайні люстри, декоровані столовими приборами.Основна увага у меню приділена стейкам з добірного м'яса різного ступеня просмажування.Крім того, гостям представлений широкий асортимент популярних і авторських страв європейської кухні.До фірмових страв меню в...

До фірмових страв меню відносять:

• стек салат з запеченою булкою, карамелізованими овочами, міні-стейками й крем сиром,
  • філе міньйон у беконі з карамелізованою цибулею,
  • вершковий суп з мідіями, рапанами й білою рибою,
  • вирізку молодого бичка з червоним песто,
  • антипасту з в'яленою телятиною й баклажанною ікрою з тостами,
  • креветки, обсмажені в травах,
  • мідії в білому соусі з сиром дорблю,
  • стейк «Тамагавк»,
  • сільський суп з раками.
Як десерт у стейк-барі можна замовити фірмовий шоколадний торт з апельсинами.

В алкогольній карті акцент зроблено на широкому асортименті європейських марок вина.

4.7
2152
Харьков , Куда пойти в Харькове
Самые популярные рестораны Харькова — топ-5
Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!