Паб ПаПаПаб

ПаПаПаб
4.5
Хмельницький, вул. Івана Франка 10
4.5
Все фотографии
Паб ПаПаПаб
Хмельницький, вул. Івана Франка 10
Хмельницький, вул. Івана Франка 10
+38 038 278 7244
Середній чек: 
$$$$
Опис
У самому центрі Хмельницького, на вулиці Івана Франка, розмістився паб «ПаПаПаб». У розпорядженні гостей основний зал із затишними обідніми зонами й барною стойкою на першому поверсі, а також зал на нульовому поверсі, де регулярно проходять танцювальні вечірки, виступи музикантів і ді-джеїв. Меню закладу містить популярні страви європейської та української кухонь. До фірмових позицій відносяться рибне плато зі смажених бичків, сайри й салаки, асорті саморобних домашніх ковбасок і запечена сви...

У самому центрі Хмельницького, на вулиці Івана Франка, розмістився паб «ПаПаПаб».

У розпорядженні гостей основний зал із затишними обідніми зонами й барною стойкою на першому поверсі, а також зал на нульовому поверсі, де регулярно проходять танцювальні вечірки, виступи музикантів і ді-джеїв.

Меню закладу містить популярні страви європейської та української кухонь.

До фірмових позицій відносяться рибне плато зі смажених бичків, сайри й салаки, асорті саморобних домашніх ковбасок і запечена свиняча рулька.

У барній карті акцент зроблено на асортименті розливного та пляшкового пива, а також гості можуть замовити міцний алкоголь, коктейлі, настоянки, вина.

Регулярно в пабі проводять трансляції спортивних подій і футбольних матчів.

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!