Львів / Каталог закладів у місті Львів / Кафе Малинівка (Галицька Малинівка)

Кафе Малинівка (Галицька Малинівка)

Малинівка
5
Львів, вул. Староєврейська 24
5
Все фотографии
Кафе Малинівка (Галицька Малинівка)
Львів, вул. Староєврейська 24
Львів, вул. Староєврейська 24
+38 098 873 1845
Кухня:  Галицька
Середній чек: 
$$$$
Опис
У самому центрі Львова, на вулиці Староєврейській, розмістився монобрендовий магазин-кафе «Малинівка». Уся увага тут сконцентрована на малині як головному інгредієнті в представлених напоях і продукції. Відвідувачам закладу пропонують широкий асортимент фірмових домашніх наливок, приготованих за старовинними галицькими рецептурами на малині. У барній карті є «Малина», «Малина Лісова», «Малина» з перцем, імбиром і на граппі, «Малиновий глінтвейн», «Малина зі смородиною», «Медово-малинова» наст...

У самому центрі Львова, на вулиці Староєврейській, розмістився монобрендовий магазин-кафе «Малинівка».

Уся увага тут сконцентрована на малині як головному інгредієнті в представлених напоях і продукції.

Відвідувачам закладу пропонують широкий асортимент фірмових домашніх наливок, приготованих за старовинними галицькими рецептурами на малині.

У барній карті є «Малина», «Малина Лісова», «Малина» з перцем, імбиром і на граппі, «Малиновий глінтвейн», «Малина зі смородиною», «Медово-малинова» настойки.

Крім цього, у кафе гості знайдуть малинове вино, малинову горілку і малиновий лікер, малиновий лимонад і малиновий коктейль «Мохіто, малинову сангрію.

Представлені напої можна замовляти з собою як презент або замовляти на розлив.

Меню закладу містить сирні й фруктові дошки, малинове і біле морозиво, а також малиновий конфітюр, шоколад, варення і макаруни з малиною.

Сайт: malynivka.com.ua
Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!